Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústecký kraj – Středočeský kraj 2:4 (kon.) | Plzeňský kraj – Ústecký kraj 3:5 (kon.)
Karlovarský kraj – Středočeský kraj 2:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Karlovarský kraj
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Plzeňský kraj
Sobota 09.11.2013, 10:10Turnaj výběrů U15

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Dnes se na ZS v Sokolově koná turnaj krajských výběrů U15 (hráči ročníku 1999 a mladší). Střetnou se družstva : Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj.
    V prvním utkání se střetne výběr Karlovarského kraje s Plzeňským.
    Vítěz postoupí do finále, poražený si zahraje o 3. místo.

Utkání se hrají 3x 15 min. čistého času. Délky trestů: menší trest = 1 minuta, větší trest = 3 minuty, osobní trest = 7 minut.

Karlovarský kraj: 2 Beran (1 Fuksa) – 3 Chmiel, 4 Kellner, 5 Kala, 6 Štaif, 7 Bernáth, 8 Ptáček, 9 Klejna – 10 Halberštát (C), 11 Bečka, 12 Nídl (A), 13 Tocik, 15 Habr, 16 Šetek, 17 Slabý(A), 18 Petrov, 19 Hoang, 21 Prošek. Trenér: Mgr. Škarda.

Plzeňský kraj: 1 Wolf (2 R. Červenka) – 3 Brtník, 4 Čada, 5 Sedlák, 6 Soukup, 7 Bednář (A), 8 Kvasnička (A), 9 Staněk – 10 Straka, 11 Krs, 12 Prokop, 13 Truchlík, 14 Beneš, 15 Markov, 16 M. Červenka, 17 Roubal (C), 18 Kristl, 19 Eret, 20 Pour, 21 Kovařík, 22 Erhart. Trenéři: Kampf, Vlček.

Rozhodčí: Kostourek – Ch. Vilhelm, J. Červenka.

Plzeňský kraj nastoupí v bílých dresech se zelenomodrým lemováním a krajským znakem na hrudí. Karlovarský kraj bude hrát v barvách národní trikolóry v modré verzi, okrajově červená a bílá taktéž se znakem kraje na hrudi.

Obě družstva se již pečlivě rozbruslují na ledě.

Na ledě jsou už i rozhodčí. První utkání krajských výběrů může začít.

00:01

00:25
    Pronikající Bečka byl zastaven těsně za útočnou modrou.

01:04
    Osamocený Slabý se neprosadil proti čtveřici v bílých dresech.

01:45
    Zblokovaná střela Nídla.

02:23
    Halberštát z úhlu vyzkoušel pozornost Wolfa.

02:45
    Zakázané uvolnění výběru KV kraje.

03:22
    Bečka šikovně obkroužil Wolfovu branku, ale puk končí pod jeho betony.

03:41
    Sledujeme další zákrok Wolfa.

03:59
    Petrov byl tvrdě, ale čistě připraven o puk v souboji u mantinelu.

04:30
    Nepřesná střela Soukupa od modré.

05:19
    Zakázané uvolnění se nepíská, obránce výběru kV kraje mohl hrát.

05:56
    Wolfova hbitá lapačka v akci.

06:49
    Prvním vyloučeným tohoto utkání je Josef Roubal (PLZ kraj) – 2 minuty za hákování.

07:49
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    V momentě kdy skákal zpět na led Roubal, MARTIN SLABÝ protlačil kotouč pod ležícím Wolfem do branky – stav utkání 1:0. Asistence: Jan Bečka, Filip Bernáth.

Plzeňský kraj právě vstřelil branku!
    Ačkoli úvodní 10 minutovka patřila KV výběru, Plzeňský výběr skóruje z první vážnější akce. JAKUB POUR srovnává na 1:1. Asistence: Jan Bednář.

11:25
    Tomáš Soukup (PLZ kraj) – 2 minuty za držení protihráče.

12:16
    Ofsajd výběru KV kraje.

12:25
    Plzeňský výběr v plném počtu.

13:36
    Adam Wolf předvedl další velmi dobrý zákrok.

14:12
    Plzeňský výběr sevřel domácí do kleští, ale brankově se neprosadil.

15:00

V první třetině působil aktivněji výběr KV kraje a v 8 minutě šel také do vedení, které trvalo pouhé 2 minuty. První část hry skončila smírně 1:1

Souhrn: vyloučení: 0:2, zakázané uvolnění: 1:1, ofsajdy: 1:0.

15:01

15:32
    Nahození KV výběru.

15:46
    Markov si vyšlápl na Halberštáta.

16:05
    Wolf skvěle vychytal Nídla, který šikovně provedl kličku, ale už jí nedotáhl do gólového konce.

16:49
    Šetkovo nahození do útočného pásma.

18:25
    Radek Prošek (KV kraj) – 2 minuty za krosček.

20:04
    Roubal tvrdým hitem nepustil dál Bernátha.

20:10
    Adam Beran (KV Kraj) – 2 minuty za podražení. Trest odsedí hráč Radek Prošek.

21:08
    Krystl netrefuje zcela odkrytou branku, když se svými spoluhráči doslova rozebral čtveřici bránících hráčů.

21:10
    KV výběr je kompletní.

21:19
    Nedáš – dostaneš! RADEK PROŠEK se při návratu na led dostal ke kotouči a v samostatném nájezdu v pozici ležícího střelce překonává Wolfa.

23:10
    Potyčka před Wolfem a bude se vylučovat.

23:17
    Jiří Nídl (KV kraj) – menší trest za sekání a 7 minut OT (osobní trest za nesportovní chování). Menší trest odpyká Martin Tocik.

23:40
    Posunutá klec hostující branky.

24:17
    Hostům se povedlo to samé co KV výběru! S návratem vyloučeného hráče skóruje opět JAKUB POUR po přihrávkách Davida Kvasnička a Jana Bednáře, a vyrovnává tak na 2:2.

25:06
    Sledujeme sérii tvrdých osobních soubojů.

25:56
    Beran v akci.

26:34
    Signalizovaný ofsajd KV výběru.

27:21
    Puk mimo hrací plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

27:56
    Nepřesná střela Hoanga.

28:40
    Další prověrka Berana.

29:07
    Trestnou minutu za hákování obdrží Petr Eret (PLZ kraj).

29:36
    KV výběr pálí o 106, ale pouze slepými náboji.

30:00

Další část kvalitního hokeje opět skončila nerozhodně 1:1

Vyloučení: 2:1 navíc Nídl (KV výběr) – 7 minut OT. Hráno bez ofsajdů a zakázaného uvolnění.

31:45
    Nečekaný odraz puku od mantinelu zmátl všech 5 hráčů bojujících o něj.

32:22
    Opět v akci pohotový Wolf.

32:58
    Po dlouhé době si zachytal svou lapačkou i Beran.

33:41
    Slabý netrefuje kotouč.

34:35
    Opět hbitá lapačka Berana.

35:29
    Nídlova střela přímo do připraveného Wolfa.

36:28
    David Markov (PLZ kraj) – menší trest za hákování.

37:28
    PLZ kraj je kompletní.

37:45
    Nídl doslova zalehl Kovaříka.

37:52
    Kovařík poté bodyčekuje protihráče z KV výběru.

38:25
    Beran musí být pozorný.

38:40
    Aktivní Roubal vyslal další svůj projektil.

39:51
    Josef Roubal (PLZ kraj) – minutový trest za krosček.

40:40
    Straka ujel všem a na poslední chvíli ho zastavil Bernáth.

42:26
    Wolf se štěstím likviduje velmi nebezpečný výpad KV kraje.

43:01
    2 na 1 a Bečka zahazuje, netrefuje hostující branku!

43:25
    Nídl střílí na Wolfa.

44:37
    Oddechový čas pro hosty PLZ kraj.

45:00

O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy!

Poslední třetina skončila opět nerozhodně. O vítězi rozhodne loterie v samostatných nájezdech.