Olomouc – Vsetín 11:2 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:3 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
HC Motor České Budějovice
Pondělí 18.11.2013, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

56:48
    Lukáš Vala ujel obraně hostů a najížděl tváří v tvář na Kváču. Při zakončení mu ale puk sjel z hole.

53:21
    Třetí přesilová hra v zápase pro Duklu. Jiří Smejkal (CEM) dostává dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 4-3.

52:49
    Dukla právě vstřelila branku!
    Bambula s Hubertem ujeli obraně hostů, ale v situaci dva na jednoho se neprosadili. Kváča vyrazil puk jen mezi kruhy, kde jej dojel Vala. Ten našel u levé tyče JIŘÍHO BAMBULU (4+2), který posouvá domácí do třígólového vedení. Asistence: Lukáš Vala (5+7).

50:38
    Vráblík připravil na modré pozici ke střele Fenclovi, který z první páli zhruba metr vedle pravé tyče Brože.

49:24
    Čtvrté vyloučneí Dukly v zápase. Lukáš Zayml (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

49:01
    Port se sice po otočce mezi kruhy k zakončení nedostal, ale jeho spoluhráč Richard Peschout už ano. Pohotovou střelu vyráží Kváča pravým betonem.

43:02
    České Budějovice si zahrají přesilovou hru. Liridon Dupljaku (JIH) dostává dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 3-2.

42:58
    Přečíslení Dukly dva na jednoho gólem nekončí, přihrávka Balaštíka byla zblokována a k Půžovi se nedostala.

37:40
    Jihlava se znovu dostává do dvougólového vedení. LIRIDON DUPLJAKU (3+3) i ve svém třetím utkání za Duklu dává gól, když se po přihrávce Ondráčka dostal mezi kruhy k puku, který si bleskově zpracoval a následně zamířil nad levý Kváčův beton. Asistence: Jiří Ondráček (9+5).

33:31
    Smejkal se od modré ke střele nedostal a chvíli na to je pískán faul hostujících hráčů. U mantinelu totiž právě Jiří Smejkal (CEM) padl pod nohy Jiřího Bambuly a síly na ledě se vyrovnají. Hráč hostů je navíc potrestán desetiminutovým trestem za nesportovní chování.

33:08
    Druhé vyloučení Dukly v zápase. Na trestnou lavici míří David Hubert (JIH) na dvě minuty za držení. Na vyloučení: 2-1.

31:33
    Další chyba v rozehrávce hostů, tentokrát se puku ujal ve středním pásmu Kolouch a mířil zcela sám na Kváču. V zakončení si již vedl lépe než chvilku předtím jeho spoluhráči, ale levou spojnici břevna a tyče.

31:13
    Tři na jednoho jedli hráči Dukly sami na Kváču. Zayml s Peschoutem a Kolouchem ale celou situaci překombinovali a střelu prvního jmenovaného Kváča vyráží.

28:13
    První přesilová hra zápasu pro Duklu Jihlava. Jakub Doktor (CEM) dostává dvě minuty za hákování.

28:15
    Další nebezpečný pokus hostů. Od modré pálil Klinecký a Brož měl před sebou opět hráz těl. Nemusel ale zasahovat, puk byl ztečován vedle.

27:30
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budějovice snižují na rozdíl jedné branky po tom, co Stehlík našel na modré JANA BROŽE a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Jeho jmenovec Jan Brož v brance Dukly měl možná zakrytý výhled. Asistence: Lukáš Stehlík.

10:48
    První přesilovka zápasu pro hosty, Václav Půža (JIH) dostává dvě minuty za sekání.

09:14
    Bambula vybojoval na modré čáře puk, který následně předložil Valovi a ten z mezikruží vytřepal výstroj Kváči.

07:40
    LADISLAV POSPÍCHAL (1+5) se ujal na obranné modré kruhu, po levé straně ujel všem hráčům soupeře, po přejetí útočné modré si sjel blíže ke střelu a z levého kruhu se trefil nechytatelně k tyči Kváčovy branky. Bez asistence.

06:29
    Kolouch společně s LUKÁŠEM ZAYMLEM (1+1) obrali u levého kruhu o puk obránce Vavříka, druhý jmenovaný útočník Dukly si poté nikým nehlídán nabruslil mezi kruhy a se štěstím propálil Kváču. Asistence: Daniel Kolouch (7+5).

00:17
    Půža vystřelil od modré a Kváčovi puk vypadl z lapačky vedle levé tyče.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Zayml (Kolouch), 8. Pospíchal, 38. Dupljaku (Ondráče), 53. Bambula (Vala) – 28. Brož (Stehlík)

HC Dukla Jihlava: Brož (Vacek) – Port, Půža, Kochánek, Pospíchal, Klofáč, Mandát, Dörrer – Bambula, Vala, Hubert – Balaštík, Ondráček, Dupljaku – Kolouch, Peschout, Zayml – Dvořák
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Kadlec) – Vavřík, Klinecký, Matoušek, Šanda, Stehlík, Křikava, Farka – Fencl, Brož, Panáček – Schwarz, Šafář, Samohejl – Doktor, Mašek, Kubeš – Smejkal, Vráblík

Rozhodčí: Čech – Jindra, Skopal