Vsetín – Opava 2:3 (0:1 po s.n.) | Bílina – Jindř. Hradec 2:3 (kon.) | Orlová – Přerov 1:3 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Břeclav – Prostějov 3:4 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 1:2 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 4:0 (kon.)
MSK Orlová
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 20.11.2013, 18:002. liga skupina Východ

58:29
    Tenhle zápas už zřejmě Zubři vyhrají. Vydra dohrál soupeře a dostává dvě minuty za napadení.

57:47
    Ti jsou zároveň potrestáni za hru v šesti. Trest odpyká Mráz.

57:24
    Pavliš před prázdnou brankou našel Mráze, který promáchnul! Poté od modré pálil Mintěl a Sklenář nic neviděl! Kotouč jej trefil do ramene!

55:03
    Sznapka hákoval a jde za to pykat.

52:30
    Orlová v offsidu. Zahraje si však přesilovku. Orlovští se hodně zlobili, na ledě ležela rukavice a hokejka. Hlavní sudí situaci mimo hru neviděl, ale po konzultaci s čárovými vyloučil Šťastného na dvě minuty za vysokou hůl.

49:36
    Szajter obešel tři hráče a dostal se až před Sklenáře! Puk olízl horní tyč!

41:35
    Orlová právě vstřelila branku!
    Orli nyní několikrát prověřili Sklenáře. Jedna ze střel se odrazila před VÍTA GREPLA a ten zamířil za záda přerovského gólmana. Asistence: Jan Sznapka.

Přestávku si můžete zpestřit shlédnutím přesilovkových statistik druholigových týmů, které naleznete na webu HC Orlová.

36:35
    Badžo sám před brankou zamíchal s pukem a poslal jej na branku! Už zvedal ruce, ale Puk měl v moci sklenář! Hraje se dále.

36:20
    Vydrova střela se zastavila o brusle Szajtera, který byl najednou s pukem před brankou sám, ale než jej dostal pod kontrolu byl zahákován Ministrem.

35:10
    Pavliš prostrčil před branku Mráze, který Sklenáře obhodil kličkou do bekhendu, ale při zakončení mu puk utekl!

30:36
    Badžo dostal puk před branku a chtěl si položit gólmana. Byl však při tom faulován. Dvě minuty pro Kudělku za hákování. Minuta osmnáct přesilovky pět na tři pro Orly.

29:54
    Domácí mohli jít do přečíslení, ale Ministr Szajtera podrazil.

29:28
    Přerov právě vstřelil branku!
    Příklep PETRA SAKRAJDY je zkrátka smrtící. Petr tradičně nic nevymýšlel napřáhl z pravé strany a Iláše propálil. Asistence: David Šťastný, Jiří Běhal.

24:17
    Po několika prapodivných odrazech se puk dostal před branku až na hůl JANA KOLÁŘE, který jej pohodlně uklidil za čáru. Asistence: Milan Misnistr, Marek Ditrich.

21:25
    Ministr i vypálil a dostal se k dorážce své střely. Mířil do odkryté klece, ale trefil Štefankovy brusle!

20:43
    Zubři hráli v šesti. Trest si odpyká Marek Ditrich.

12:50
    Zubři těžili ze zmatku před svou klecí a rovněž jeli ve dvou proti jednomu! Kundrátek pálil z první, ale Iláš se přesunul a pak zlikvidoval i střelu z druhé vlny!

12:20
    Orli jeli dva na jednoho! Mráz nezpracoval přihrávku. Poté ještě poslal před branku Badžovi, ale Sklenář se parádně přesunul!

10:16
    Pavliš s Mrázem vybojovali puk za brankou a Badžovi pak už stačilo jen zvednout puk nad beton ležícího sklenáře. Nepovedlo se a Sklenář nepustil ani následnou Vydrovu střelu od modré.

6:19
    Ministr vysekl Matějíčkovi hůl z rukou a jde za to pykat.

5:53
    RICHARD BRANČÍK dlouho váhal se střelou, ale nakonec to zkusil a trefil se přesně do růžku nad Ilášovým pravým ramenem. Asistence: Petr Sakrajda.

4:44
    Po Ministrově nahození ze středního pásma si Iláš připsal první zákrok. Zřejmě jich teď přibude, protože Matějíček jde sedět za vysokou hůl. Zubři své přesilovky využívají s Pravděpodobností 13,45%.

2:05
    Matějíček si najel do střelecké pozice, ale byl hákován Ditrichem. První přesilovka pro domácí. Využijí ji s pravděpodobností 8,5%.

0:21
    Pavliš jel sám na branku, položil Sklenáře a trefil tyč! Sklenář byl mimo bránu a Badžo z otočky dorážel! Branku minul!

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 42. Grepl (Sznapka) – 6. Brančík (Sakrajda), 25. Kolář (Ministr, Ditrich), 30. Sakrajda (Šťastný, Běhal)

MSK Orlová: Iláš (Urbánek) – Mintěl, Vydra, Štefanka, Hegegy, Zientek, Vydra, Sznapka, Tomis – Pavliš, Badžo, Mráz – Studený, Blatoň, Grepl – Szajter, Voznica, Matějíček – Galgonek, Plášek
    HC ZUBR Přerov: Sklenář (Svoboda) – Pala, Běhal, Vlček, Janota, Osina, Kudělka, Tomeček – Kolář, Šťastný, Goiš – Haloda, Kovařík, Kundrátek – Ditrich, Sakrajda, Ministr – Sedlák, Brančík

Rozhodčí: Kubičík – Moravec, Mrákava