Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Třinec – Slavia 2:3 (0:1 po s.n.)
Vsetín – Liberec 6:3 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:4 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 2:3 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
    Autorem branky je HLINKA.

Za domácí Tadeáš Jaroš, ale nedokázal zasunout puk do branky. 0:1

Jako další z hostujících pojede Török. Svoboda si s jeho střelou poradil. 0:1

Brankáře se mu nepodařilo přelstít. 0:1

Za domácí Tomáš Franek.

Hlinka prostřelil brankáře. 0:1

Samostatné nájezdy začínají hosté, konkrétně Filip Hlinka.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Poslední minuta prodloužení nic nemění na vyrovnaném stavu, uvidíme nájezdy.

63:26
    Slavisté to trošku přehnali s důrazem na brankovišti, gólman přišel o helmu a následně narazil hlavou do tyčky, bude ale pokračovat ve hře.

62:48
    Iniciativy se teď ujali hosté, snaží se přihrávkami střelit branku.

61:26
    Slávisté střílí na branku Ocelářů, puk ale s klidem chytá Svoboda do lapačky.

60:35
    Za brankovištěm byl sražen hostující hráč, rozehrává se na straně domácích.

60:01

60:00

59:35
    V poslední minutě se se snaží oba týmy o vstřelení rozhodujícího gólu, který ale nepřichází, proto se dočkáme prodloužení.

59:14

Kamila Schmiedová

Branky a nahrávky: 10. Valíček (Matyáš), 18. Franek (Kofroň, Zahradníček) – 16. Návrátil (Saňa, Novák), 36. Hlinka (Novák, Navrátil), rozh. náj. Hlinka

HC Oceláři Třinec: Svoboda ( Cieslar) – Běhal, Zahradníček, Mravec, Matyáš, Heider, Valíček Pěnčík, Franek, Christov, Kofroň, Helešic, Kasala, Motloch, Ohera, Kovařčík, Jaroš (trenér: Mgr. Jiří Juřík)
    HC Slavia Praha: Novák D. (Frodl)- Novák M. , Mašín, Saňa, Hochel, Růžička, Löbl, Drahorát, Leština, Bureš Kellerstein, Török, Tejral, Patzelt, Ječný, Bezák, Linka, Jedlička, Andres, Moravec, Navrátil (trenér: František Pomahač)

Rozhodčí: Tomis, Lodko, Molin