Toronto – Nashville 2:4 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:1 (kon.) | Boston – St. Louis 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit – Carolina 4:3 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:6 (kon.) | Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.)
Arizona – Colorado 3:4 (po pr.) | Edmonton – Florida 4:1 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)
San Jose – Tampa 5:1 (kon.)
Arizona Coyotes
3:4 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
Colorado Avalanche
Pátek 22.11.2013, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (06:03:25)

Nejvíce času na ledě: Oliver Ekman-Larsson 25:34 – Erik Johnson 26:34

Branky a nahrávky: 38. Stone (Chipchura, Bissonnette), 51. Hanzal (Kennedy, Klesla), 55. Vermette (Doan, Yandle) – 21. Mitchell (MacKinnon, Parenteau), 36. Benoit, 57. McLeod (Benoit, Mitchell), 65. O'Reilly (Parenteau, Benoit). Po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1 – 0:1. Rozhodčí: Hebert, Jackson – Sharrers, Galloway. Diváci: 12285.

Dnes jsme měli možnost vidět opravdu parádní zápas, kterých oba týmy konec konců předvádí v letošní sezóně požehnaně. Po bezbrankové první třetině se ve zbytku utkání opravdu děly věci.

Hosté dostali hned na začátku druhé periody výhodu přesilové hry, kterou dokázali za necelých 7 vteřin využít, když se prosadil John Mitchell.

Poté přišla trochu slepá pasáž hry, další důležité události přišli až v závěru druhé třetiny. Ve 36. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení trochu šťastnou střelou André Benoit.

Pokud se ale mluví o štěstí, měli by Kojoti raději pomlčet, minutu a půl na to se totiž trefil od červené čáry Michael Stone. Domácí navíc ve třetí třetině dokázali utkání zvrátit na svou stranu.

V 51. minutě se nejdříve prosadil Martin Hanzal, aby o další 4 minuty později v přesilové hře poslal Kojoty do vedení Antoine Vermette.

Hosté se ale ještě nevzdali a zásluhou branky Codyho McLeoda z 57. minuty poslali utkání do prodloužení, v jehož poslední minutě nakonec rozhodl Ryan O'Reilly o vítězství Colorada v dnešním zápase.

Colorado právě vstřelilo branku!
    Hosté přeci jen přesilovou hru využívají a z dnešního utkání si tak připíší plný počet bodů za vítězství po prodloužení! Parenteau přihrál napříč útočným pásmem na RYANA O'REILLYHO, kterému se podařilo prostřelit Smithe! Asistence: P. A. Parenteau a André Benoit.

64:03
    Benoit trefil svou střelou pouze Vermettea, který poté vyhazuje.

63:25
    Kouč domácích Dave Tippett si bere oddechový čas.

63:25
    Yandle zaváhal na útočné modré čáře a poté musel zatáhnout za záchrannou brzdu v podobě sekání Barrieho, další velká příležitost pro Laviny na vítězství!

62:50
    Další pohledná kombinace hostů skončila slušnou střelou Gabriela Landeskoga, Smith si připisuje další zákrok.