Norimberk – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 2:0 (kon.) | Braunschweig – Freiburg 0:1 (kon.)
Frankfurt – Schalke 3:3 (kon.) | Hertha – Leverkusen 0:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 0:3 (kon.)
FC Augsburg
2:0 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 23.11.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (17:21:50)

Augsburg doma poráží Hoffenheim 2:0 a získává tři body do ligové tabulky. Domácí byli jasně lepší a výhru si v této podobě neoddiskutovatelně zaslouží. Oba góly zařídil Hamit Altintop v prvním poločase, ve kterém především získal Augsburg vysokou herní převahu. Hoffenheim dnes nehrál dobře v ofenzivě a domácí příliš nepozlobil.

90+2
    Utkání dohrávají domácí s míčem na kopačkách.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tobias Werner, přichází Raúl Bobadilla.

89
    Morávek se dostal ke střelecké příležitosti, ve vápně se snažil rychle usměrnit přihrávku z pravé strany vápna do branky, balon ale namířil nad.

88
    Utkání se blíží ke svému konci, Augsburg směřuje k zaslouženém a suverénnímu vítězství.

87
    Domácí hrají ve velké pohodě, Hitz s rozehrávkou od branky rozhodně nespěchá.

85
    Do hry jde i český záložník Jan Morávek. Ten nahrazuje dvougólového Hamita Altintopa.

83
    Vysoký centr stahuje Casteels.

82
    Altintop ho rozehrál nakrátko a s týmem rozjíždí postupnou kombinaci.

81
    Roh pro domácí.

80
    Od branky odkopává Hitz.

78
    Augsburg už není tolik soustředěný na ofenzivu, snaží se více bránit a napadat na obranné půli. To se daří, Hoffenheimu nefunguje ofenziva.

76
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Sascha Mölders.

74
    Žlutou kartu dostává Tobias Strobl (TSG 1899 Hoffenheim).

73
    Beck posílá ve vápně k zemi Ostrzolka, penalta se pískat ale nebude. Domácí fotbalista je navíc ošetřován.