Remeš – PSG 0:3 (kon.) | Évian TG – Lorient 0:4 (kon.) | Lyon – Valenciennes 1:1 (kon.)
Montpellier – Guingamp 1:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:1 (kon.) | Sochaux – Bastia 1:1 (kon.)
Olympique Lyon
1:1 (1:0)
Valenciennes FC
Sobota 23.11.2013, 20:00 • Stade de Gerland (Lyon) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tolik z dnešního zápasu, přeji hezký zbytek večera a na počtenou. (21:57:11)

Je dobojováno, Lyon prožívá zklamání, tento výsledek jistě nečekal. Na druhou stranu je třeba hosty pochválit, ve druhém poločase převedli slušný výkon a bodík si jistě zaslouží. Poslední zápasy prokazují slušnou formu a dnes ji pocítil domácí celek. Ačkoliv vedl již od 16. minuty Gomisem, v 66. minutě vyrovnal pěknou střelou Bahebeck.

90+2
    Penneteau nikam s rozehrávkou nepospíchá a už běží poslední minuta duelu.

90+1
    Lyon kopal rohový kop, obrana hostů dělá co může, aby výsledek ubránila.

90
    Tři minuty se nastavují nad rámec řádné hrací doby.

90
    Už běží devadesátá minuta zápasu a nepřesný volej vyslal na bránu Gonalons.

89
    Hosté toho mají evidetně plné zuby, Masuaku dokonce ukazoval, že jej chytají křeče a potřebuje střídat. Jenže kouč už využil všechny tři možné změny.

88
    Nyní to zkusil sám, protože spoluhráči nebyli nikde kolem něj, trefil jen obránce Matera.

86
    Fofana bojuje, snaží se z každé pozice střílet, ale sám na to nestačí.

85
    Něco málo přes pět minut do konce a Lyon je u míče.

84
    Hosté už nemohou střídat, ale jejich hráč je zpět a čase už má Lyon zase o něco méně.

83
    Lacazette fauloval, provinil se útočným zákrokem a nyní probíhá ošetřování.

82
    Jenže jsou otevřená vrátka a střídající Le Tallec mohl senzačně otočit výsledek. Běžel sám na bránu a Vercoutre jej tváří v tvář dokázal vychytat. Valenciennes bylo blízko překvapení.

81
    Duel začíná gradovat, konečně se je na co dívat. Většinu času to byl spíše nezáživný fotbal, Lyon však začíná přitápět pod kotlem.

80
    ...k odraženému míči se dostal Fofana, potáhl míč směrem na bránu a v obrovské šanci přestřeluje hostující bránu. To byla jasná tutovka a Lyon mohl jít znovu do vedení.

79
    Domácí budou kopat rohový kop...

78
    Hotovo však ještě není, Lyon ožil a nyní přitlačil soupeře do hluboké defenzivy.

77
    Není tajemstvím, že hosté by bod z horké půdy brali. Zatím jsou mu velice blízko.