Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.) | Břeclav – Orlová 1:2 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Vsetín 7:4 (kon.)
Opava – Technika Brno 5:0 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:2 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 2:1 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Milevsko – Žďár n/S 3:6 (kon.)
Kolín – Bílina 9:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 1:2 (1:2 po s.n.) | Vrchlabí – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Pelhřimov – Řisuty 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 6:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Klatovy
1:2 (0:0, 0:0, 1:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 23.11.2013, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

-00:30
    Jablonec v letošní sezoně

Zatím podává kolísavé výsledky, po čtrnácti duelech má na kontě sedm výher a sedm proher. S 21 body je zatím na desátém místě. Nejproduktivnějším Vlkem je Kamil Bříška s 21 body (9+12), za ním je Lukáš Tondr s 18 body (10+8). Z obránců je na tom nejlépe Jan Bittner se 7 body (2+5). Nejvíce minut má odchytáno Aleš Příhoda, jenž v loňské sezoně oblékl i klatovský dres.

-00:30
    Příprava a změny v týmu Jablonec

Odešli obránci: Duda do VTJ Liberec, Klement do Vrchlabí, Červený do švýcarského Bassersdorfu, útočníci: Vařecha do Benátek, Vašek do Lomnice nad Popelkou, Oppelt do Vrchlabí.

Přišli: gólman: Příhoda z plzeňské juniorky, obránci: Čechura z Mostu, Pilař z liberecké juniorky, Bittner z litvínovské juniorky, útočníci: Frk z liberecké juniorky, Miškovský z Benátek, Nevyhoštěný z Mostu.

Herní příprava Vlků čítala šest zápasů. Pětkrát Jablonec vyhrál, když porazil dvakrát Děčín, Vrchlabí, Nymburk a německý Niesky, pak nestačil na Kolín.

SHC Klatovy: Pravda (Lejsek) – Mrázek, Zeman, Hucl, Martinec, Blumentrit, Farný, Connor – Maxa, Pacanda, Bernad – Topinka, Němec, Pouska – Bastl, Pitel, Vizinger – Vondryska, Čuban

HC Vlci Jablonec: Příhoda (Jelínek) – Petrmichl, Pilař, Mrkvička, Čechura, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Liška, Stehno, Mulič, Brokeš, Frk, Peřina.

00:01

00:44
    Jelínek vyrazil kotouč k Topinkovi, který se ocitl před prázdnou brankou, ale trefil jen tyč!

02:07
    Vyloučen hráč domácích Vizinger, menší trest za podražení.

03:01
    Pouska vyhazuje.

04:08
    První Pravdův zákrok po střele Zemana (JAB).

05:31
    Tentokrát zvoní tyčka na druhé straně, po střele Bříšky od modré.

06:03
    Nevyhoštěného střelu vykopává levým betonem Pravda.

06:24
    Vyloučen hráč hostí Frk, menší trest za držení.

07:57
    Topinkova teč nad.

08:23
    Huclova tvrdá střela a opět pozorný Jelínek.

09:32
    Mrázkovo nahození Příhoda raději drží.

10:00
    Vondryskovu střelu chytá Jelínek.

12:48
    V akci 2 na 1 zakončoval Čechura, Pravda byl ale pozorný.

14:03
    Čuban se prodral až před Jelínka, ale nedokázal ho propálit.

16:19
    Vyloučen hráč domácích Topinka, menší trest za podražení.

17:09
    Čuban vyhazuje.

18:04
    Po Pravdově zákroku, Maxa vyhazuje.

18:19
    Pacandovu střelu ze středního pásma, raději Jelínek drží.

20:00

20:01

20:43
    Vyloučen hráč hostí Abrahám, menší trest za držení.

23:14
    Pouskovo nahození před Bastlem raději kryje Jelínek.

23:17
    Pitelovo střelu ihned po vhazování kryje Jelínek.

24:32
    Icing hostí.

24:36
    Huclovu střelu reflexivně vyráží Jelínek do rohu kluziště.

25:23
    Vyloučen hráč hostí Šulc, dvě minuty za nedovolené bránění a dvě minuty za úmyslné vyhození branky ze základního postavení. Hraje čtyři minuty 5 na 4.

26:13
    Čubanovu dorážku vytáhl na poslední chvíli z brankové čáry jeden z hostujících obránců!

28:37
    V akci 3 na 1 netrefuje Topinka zcela odkrytou branku!

29:23

30:38
    Čubanovu střelu zastavuje až Jelínkova hruď.

32:05
    Zakázané uvolnění domácích.

35:10
    Vyloučen hráč domácích Pacanda, za zdržování hry.

37:53
    Zakázané uvolnění hostí.

39:25
    Maxova střela ihned po buly, Jelínek pozorný.

39:25
    Vyloučen hráč hostí Mrkvička, menší trest za hrubost.

40:00

40:01

40:44
    Další Topinkova střela a opět Jelínkovo hruď.

44:57

45:27
    Skvělý Pravdův zákrok! Když reflexivně vytáhl lapačkou jasnou branku!

45:37
    Rukavice letí dolů, Maxa se pustil do Brokeše. Maxa vyloučen na 5 minut + do konce utkání za rány pěstí. Pětiminutový odsedí Bastl.

46:04
    Vyloučen hráč hostí Liška, za faul kolenem.

48:03
    Bernad se řítil sám na Jelínka, ale hostující gólman ho skvěle vybruslil a nedovolil Bernadovi zakončit.

49:03
    Martincova rána míří těsně vedle Jelínkovi branky.

49:33
    Ofsajd Jablonce.

50:39
    Vlci právě vstřelili branku!
    Mrkvička trefil brusle TOMÁŠE LIŠKY (nešlo o úmyslné kopnutí) a hosté otevírají skóre dnešního utkání. Asistence: Tomáš Mrkvička a Daniel Stehno

50:39
    Menší trest pro hráčskou lavici za vhození lahve na ledovou plochu. Trenér Mužík vykázán na tribunu. Trest odsedí Jiří Pitel.

51:21
    Vondryskova střela beckhendem nad.

52:39

54:34
    A opět skvěle Pravda! Tondr se dostal do samostatného úniku, ale domácí brankář ho vychytal lapačkou.

55:39
    Třetí jablonecké zakázané uvolnění vřadě.

55:55
    Vyloučen hráč hostí Frk, menší trest za hákování.