Hamburg – Hannover 3:1 (kon.) | W. Brémy – Mohuč 2:3 (kon.)
Werder Brémy
2:3 (0:2)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 24.11.2013, 17:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga

Mainz si v průběhu zápasu vypracoval až tříbrankový náskok, ale hostům stačilo pět minut na jeho téměř úplné smazání. Snížení na 2:3 však přišlo již příliš pozdě a v nastaveném čase si už hosté vítězství s přehledem pohlídali.

Mainz tak bere z utkání všechny tři body a může tak být s výsledkem nadmíru spokojen.

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit opět u dalších sportovních přenosů. (19:24:50)

90+3
    Po nepřesné střele bude Karius odkopávat od své branky, Brémy již zřejmě vyrovnat nestihnou.

90+2
    Také druhá minuta nastavení se již blíží ke svému konci a Brémy se nemohou dostat k tolik touženému tlaku.

90+1
    Nastavují se tři minuty a první z nich již plyne, hraje se však ve středu hřiště.

90
    Werder právě vstřelil branku!
    Tak přece jen je tu ještě snížení! Centr na zadní tyči dopadl přesně na hlavu FRANCA DI SANTA a ten dokázal z blízka překonat Kariuse. Nastavený čas tak bude mít ještě pořádné napětí.

89
    Přízemní centr z levé strany nenašel adresáta a tak to již vypadá, že se Brémy případné zdramatizování zápasu nedočkají.

88
    Rohový kop měli k dispozici také domácí, zde však také nedošlo k žádnému ohrožení branky.

87
    Hosté se nyní jistě budou snažit držet míč co nejdále od vlastní svatyně, výsledkem je zatím rohový kop, který jim rozhodně do karet hraje.

86
    Poslední střídání Brém v utkání proběhlo v 86. mintuě. Ze hřiště odešel Makiadi a nahradil ho Trybull.

85
    Nakonec se přece jen příznivci domácího týmu zakřičí gól. Nejprve sice Karius dobře vyrazil střelu z hranice šestnáctky, no následně míč přilétl na malé brankoviště a tam neměl problém zakončit přesně ELJERO ELIA.

84
    Snaha Brém alespoň o kosmetickou úpravu skóre je momentálně hodně bez myšlenky.

83
    Domácí kouč alespoň střídá, že hřiště poslal Selkeho a naopak na posledních pár minut si zahraje Yıldırım.

81
    Hosté mají snahu dohrát celé utkání na útočné polovině, pak si to však jakoby z ničeho rozmyslel jeden z nich a dalekonosnou střelou vyzkoušel štěstěnu, mířil však vysoko nad.

79
    Ekici (BRM) se povalil na protihráče a tak mohou hosté rozehrávat přímý kop. Již to vypadá, že se Brémy dnes k bodovému zisku nedostanou.

76
    Vysoký míč na zadní tyč zbytečně tečoval jeden z hostujících hráčů, čímž daroval Werderu roh.

75
    Müller (MAI) se mohl omlouvat jak chtěl, ale za skluz mu žlutá karta náleží.

75
    První centr odhlavičkovala obrana Mainzu, ten následný do šestnáctky ani nedolétl.

73
    Okazaki se dostal ke střele, ale ta až k bráně neprošla.

Jozef Valenčík

Branky: 85. Elia, 90. di Santo (Elia) – 7. N. Müller (Polter), 17. Okazaki, 70. Okazaki (Bell)

Karty:   14. Lukimya-Mulongoti (BRM) – 44. Soto (MAI), 75. N. Müller (MAI)

Werder Brémy: Mielitz – Fritz (C), Lukimya-Mulongoti, Caldirola, Gebre Selassie – Makiadi (86. Trybull), Kroos (45+2. Ekici), Elia – di Santo, Hunt, Selke (83. Yıldırım).
    Náhradníci: R. Wolf – Schmitz, Ekici, Ignjovski, Trybull, Yıldırım.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Pospěch (46. Svensson), Bell, Noveski (C), Park – Polter, Geis, Zimling (58. Choupo-Moting), Soto (62. Moritz), N. Müller – Okazaki.
    Náhradníci: Mathenia – Svensson, Díaz, Saller, Moritz, Mallı, Choupo-Moting.

Rozhodčí: Sippel – Leicher, Schüller