Jihlava – Zlín 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 5:3 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.)
Kladno – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Vsetín 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:4 (po pr.)
HC Sparta Praha
3:4 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 29.11.2013, 18:30 • Incheba Arena • DHL Extraliga juniorů

To je pro dnešní večer vše, loučím se a těším se při dalším sledování našeho online přenosu. (20:49:14)

Pardubice svým tlakem nejprve sebraly Spartě všechny body, když si vynutily svou aktivní hrou prodloužení. V samotném nastavení ve svém tlaku pokračovaly a i přes některé nebezpečné útoky Holešovických nakonec dotáhly obrat do vítězného konce a z Prahy si vezou 2 body.

63:26
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Michael ŠPAČEK vystřelil Pardubicím vítězství! Senzační obrat. Asistence: Michal Štědrý

61:35
    Daniel Schwamberger (SPA) a Lukáš Vácha (PCE) – oba 2 min – Hrubost – 3/3

60:01

Pardubice si v závěru vytvořili velký tlak, ze kterého se jim podařilo vyrovnat. V Incheba Areně uvidíme prodloužení, možná i nájezdy.

60:00

59:12
    Pardubice těsně před koncem vyrovnávají! Branku vstřelil Michael ŠPAČEK. Velký tlak přinesl své ovoce a Pardubičtí jásají. Asistence: Jan Veselý

58:27
    Po dlouhém závaru před brankou Neužila střílí Michal BRIDA kontaktní branku. Asistence: David Voženílek

53:24
    Jan Schneider – 0 min – Hákování. Pojede se trestné střílení.

54:45
    Jan Veselý (PCE) – 2 min – Sekání

Sparťanský útočník nájezd neproměnil. Golman Vejmelka jeho střelu chytil do lapačky.

53:24
    Daniel Schwarmberger (SPA) byl podražen při úniku na bránu a rozhodčí nařídil samostatný nájezd!

45:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    Z úniku dává gól Luděk ŠKOP. Jeho střelu smolně tečoval za brankářova záda jeden z pardubických obránců. Bez asistence.

43:06
    Sparta využívá přesilovku! Po skvělé přihrávce nedal Vejmelkovi šanci střelou do horní poloviny brány Vojtěch AUGUSTIN. Asistence:Luděk Škop, David Skřivánek

41:08
    Lukáš Vácha (PCE) – 2 min – Podražení

40:01

Ve druhé třetině měla převahu Sparta, kterou nakopla série přesilovek. Pardubice se dostaly do menšího útlumu, ale před koncem se jim podařilo vyrovnat, což slibuje i nadále vyrovnaný zápas. O vítězi rozhodne poslední třetina.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 39. Bílek (Škop), 44. Augustin (Škop, Skřivánek), 46. Škop – 40. Veselý (Štědrý), 59. Brida (Voženílek), 60. Špaček (Veselý), 64. Špaček

HC Sparta Praha: Neužil (Chour) – Mikliš, Kliment, Skřivánek, Vokurka, Bílek (C), Slavíček, Březina – Schwamberger, Augustin, Arnošt, Škop, Litera, Klindera, Chlapík, Budiak, Brém, Svoboda, Krudenc
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Stibůrek) – Kalous, Pilný, Vácha, Štědrý, Voženílek M. – Havel, Kysela, Chvojka, Fiala, Voženílek D., Pipek, Veselí, Zelinger, Brida, Poulíček (C), Schneider, Špaček