Jihlava – Zlín 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 5:3 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.)
Kladno – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Vsetín 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:4 (po pr.)
HC Sparta Praha
3:4 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 29.11.2013, 18:30 • Incheba Arena • DHL Extraliga juniorů

To je pro dnešní večer vše, loučím se a těším se při dalším sledování našeho online přenosu. (20:49:14)

Pardubice svým tlakem nejprve sebraly Spartě všechny body, když si vynutily svou aktivní hrou prodloužení. V samotném nastavení ve svém tlaku pokračovaly a i přes některé nebezpečné útoky Holešovických nakonec dotáhly obrat do vítězného konce a z Prahy si vezou 2 body.

63:26
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Michael ŠPAČEK vystřelil Pardubicím vítězství! Senzační obrat. Asistence: Michal Štědrý

61:35
    Daniel Schwamberger (SPA) a Lukáš Vácha (PCE) – oba 2 min – Hrubost – 3/3

60:01

Pardubice si v závěru vytvořili velký tlak, ze kterého se jim podařilo vyrovnat. V Incheba Areně uvidíme prodloužení, možná i nájezdy.

60:00

59:12
    Pardubice těsně před koncem vyrovnávají! Branku vstřelil Michael ŠPAČEK. Velký tlak přinesl své ovoce a Pardubičtí jásají. Asistence: Jan Veselý

58:27
    Po dlouhém závaru před brankou Neužila střílí Michal BRIDA kontaktní branku. Asistence: David Voženílek

53:24
    Jan Schneider – 0 min – Hákování. Pojede se trestné střílení.

54:45
    Jan Veselý (PCE) – 2 min – Sekání

Sparťanský útočník nájezd neproměnil. Golman Vejmelka jeho střelu chytil do lapačky.

53:24
    Daniel Schwarmberger (SPA) byl podražen při úniku na bránu a rozhodčí nařídil samostatný nájezd!

45:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    Z úniku dává gól Luděk ŠKOP. Jeho střelu smolně tečoval za brankářova záda jeden z pardubických obránců. Bez asistence.

43:06
    Sparta využívá přesilovku! Po skvělé přihrávce nedal Vejmelkovi šanci střelou do horní poloviny brány Vojtěch AUGUSTIN. Asistence:Luděk Škop, David Skřivánek

41:08
    Lukáš Vácha (PCE) – 2 min – Podražení

40:01

Ve druhé třetině měla převahu Sparta, kterou nakopla série přesilovek. Pardubice se dostaly do menšího útlumu, ale před koncem se jim podařilo vyrovnat, což slibuje i nadále vyrovnaný zápas. O vítězi rozhodne poslední třetina.

40:00

39:50
    A Pardubice před koncem třetiny vyrovnávají! Brankáře Neužila překonává Jan VESELÝ. Asistence: Michal Štědrý

38:59
    Daniel Schwamberger (SPA) – 2 min – Vysoká hůl

38:38
    Přeci jen Sparta jednu ze svých mnoha šancí v této třetině proměňuje. Střelou od modré čáry překonal Vejmelka sparťanský kapitán Dominik Bílek. Asistence: Škop

20:01

V první třetině jsme gól neviděli, ale samotné útkání je divácky atraktivní. Oba týma hrají ve vysokém tempu. Šance jsme viděli na obou stranách, ale nutno říci, že ty vyloženě gólové si vypracovaly Pardubice.

20:00

20:00
    Dominik Zelinger (PCE) – 2 min – Sekání

14:44
    V útočném pásmu zůstává po střetu ležet pardubický Marek Voženílek.

00:01

HC Sparta Praha: Neužil (Chour) – Mikliš, Kliment, Skřivánek, Vokurka, Bílek (C), Slavíček, Březina – Schwamberger, Augustin, Arnošt, Škop, Litera, Klindera, Chlapík, Budiak, Brém, Svoboda, Krudenc

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka (Stibůrek) – Kalous, Pilný, Vácha, Štědrý, Voženílek M. – Havel, Kysela, Chvojka, Fiala, Voženílek D., Pipek, Veselí, Zelinger, Brida, Poulíček (C), Schneider, Špaček.

Ještě jednou přeji pěkný podvečer z holešovické Incheba Areny! Oba celky se již rozcvičují na ledové ploše a seřizují mířidla do zápasu, který začne přibližně za 30 minut. Zústaňte s námi!

V rámci 21. kola juniorské Noen extraligy se v pražské Incheba Areně střetnou týmy HC Sparta Praha a HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Holešovičtí jsou s 31 body na aktuálním 3. místě tabulky, Pardubice s 3 body na 14. místě. Nejlepším hráčem domácího celku je s 15 body Daniel Schwamberger. O 1 bod více (16 bodů) nastřádal nejproduktivnější hráč hostů Patrik Poulíček.

V posledním vzájemném souboji (3. kolo) porazily domácí Pardubice Spartu 5:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 39. Bílek (Škop), 44. Augustin (Škop, Skřivánek), 46. Škop – 40. Veselý (Štědrý), 59. Brida (Voženílek), 60. Špaček (Veselý), 64. Špaček

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Stibůrek) – Kalous, Pilný, Vácha, Štědrý, Voženílek M. – Havel, Kysela, Chvojka, Fiala, Voženílek D., Pipek, Veselí, Zelinger, Brida, Poulíček (C), Schneider, Špaček