Ottawa – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 0:3 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 2:1 (kon.)
Boston – NY Rangers 3:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 0:3 (kon.) | NY Islanders – Detroit 0:5 (kon.)
Anaheim – Calgary 5:2 (kon.) | San Jose – St. Louis 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 3:2 (3:2 po s.n.)
New York Islanders
0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
Detroit Red Wings
Pátek 29.11.2013, 22:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

36:03
    Za malý okamžik si zahrají přesilovou hru také domácí. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Abdelkader.

34:06
    Detroit si zahraje druhou přesilovou hru v tomto utkání. Za sekání je vyloučen na 2 minuty Cizikas.

22:57
    Šanci na skórování bude mít ale Detroit, když je na 2 minuty vyloučen Hickey a hosty čeká první přesilová hra v tomto utkání.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 8. Helm (Alfredsson, Smith), 37. Helm (Cleary, Ericsson), 41. Alfredsson (Smith), 47. Nyquist (Franzen, Kronwall), 57. Alfredsson (Kronwall, Helm)

New York Islanders: Poulin (Nilsson) – Hamonic, MacDonald, Ness, Martínek, Carkner, Donovan – Okposo, Tavares, Vanek – Bailey, Nielsen, Grabner – Clutterbuck, Regin, Nelson – Bouchard, Cizikas, Martin
    Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Ericsson, Kronwall, Smith, Quincey, Lashoff, Kindl – Nyquist, Zetterberg, Franzen – Alfredsson, Helm, Abdelkader – Tatar, Andersson, Miller – Samuelsson, Weiss, Cleary

Rozhodčí: Furlatt, Kowal – Cherrey, Nowak

Diváci: 14 826