Mladá Boleslav – Třinec 5:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vsetín 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Zlín 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 5:4 (2:1 po s.n.)
Liberec – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Slavia – Pardubice 1:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 30.11.2013, 12:00DHL Extraliga juniorů

Jihlava dokázala ve třetí třetině vstřelit tři branky a slaví velmi důležité vítězství 5:2.

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkné odpoledne. (14:33:10)

60:00

59:36
    Dukla právě vstřelila branku!
    A i tentokrát se domácí trefují. Přes celé kluziště vystřelil FILIP DUNDÁČEK a dokázal trefit prázdnou branku. Bez asistence.

59:12
    Bača je opět na střídačce!

58:50
    Jihlava dává gól do odkryté klece a výrazně se přibližuje k vítězství. Čermák vybojoval kotouč a poslal do do jízdy MARKU NĚMCOVI, který si už věděl rady a trefil opuštěnou klec. Asistence: Roman Čermák.

58:37
    Bača zůstává na střídačce! Vsetín to zkouší v šesti.

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:37
    Vsetín má velkou šanci vyrovnat. Za nedovolené bránění je totiž vyloučen na 2 minuty Jícha.

58:23
    Jihlava drží kotouč daleko od své branky.

57:33
    Jihlava hraje velmi aktivně a Vsetín má problémy se udržet v útočném pásmu.

56:42
    Velmi dobrou možnost rozhodnout dnešní utkání měl Němec, ale ten nadvakrát nedokázal překonat Baču v brance Vsetína.

55:38
    Jihlava vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

55:05
    Vsetín začíná přidávat na své aktivitě a soustředí se pouze na útočení. To by mohla být šance pro domácí.

54:09

53:30
    Vsetín se dokázal po delší době znovu osvobodit. Kotouč je u Fučíka.

52:53
    Do zakončení se dostal opět Březina, která i nyní nedokázal Baču překonat.

52:29
    Z pravého kruhu střílel Březina, ale trefil jen připraveného Baču.

52:23
    Jihlava se usadila v útočném pásmu.

52:09
    Jihlava bude hrát další přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Klečka.
    GSA

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 26. Jícha (Severa, Půža), 35. Březina (Jícha, Půža), 52. Dundáček (Čermák, Střecha), 59. Němec (Čermák), 60. Dundáček – 9. Žabčík (Stodůlka), 24. Pokorný (Hryciow)

HC Dukla Jihlava: Fučík (Svoboda) – Čermák, Dundáček, Toboly H., Půža, Polívka, Vala – Severa, Jícha, Březina – Střecha, Mahút, Molnár – Lupač, Beran, Němec – Sladký, Vantuch, Juráň – Vykouk
    VHK ROBE Vsetín: Bača (Vlach) – Hruška, Hryciow, Zuzaník, Hajda, Žabčík, Vašíček, Ščotka, Červínek – Zvonek, Pokorný, Neuwirth – Abdul, Tobola D., Jirušek – Surý, Daněk, Forch – Klečka, Stodůlka, Kuchařík

Rozhodčí: Mertl – Kreuzer, Polonyi