Mladá Boleslav – Třinec 5:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vsetín 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Zlín 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 5:4 (2:1 po s.n.)
Liberec – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Slavia – Pardubice 1:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:4 (3:0, 2:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 30.11.2013, 11:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

Já se s Vámi loučím, přeji příjemný den a u dalšího onlajnu se s Vámi těším na počtenou. (13:46:01)

Máme tu konec utkání, ve kterém vítězí domácí junioři 5:4.
    Po jasné první třetině, kterou Boleslav vyhrála 3:0, si zřejmě mnozí mysleli, že si výsledek již pohlídá, hosté ze Slezska se tu ale postarali o parádní zvrat a Boleslav se především v posledních minutách musela strachovat o výsledek.
    Především s poslední třetinou nemůžou být spokojeni, tři body ale získali, a hokej se hraje především na branky.

60:00

59:48
    Třinec pálí mimo.

59:23
    Cieslar jde zpátky, vhazuje se poblíž jeho brány.

59:10
    Třinec hraje v šesti, bez gólmana.

58:42
    Frolík parádně jel podél mantinelu, sjel si před Cieslara a pálil. Třinecký gólman sklapl betony na poslední chvíli, dokonce jsem viděla, jak puk ještě poskakoval mezi jeho nohama, za brankovou čáru se ale nedostal.

57:11
    Tak změna, zdá se, že útočí jen Třinec a Boleslav začala bránit, vyhazuje kotouče z pásma.

56:08
    Ondřej Kovařčík byl nebezpečně rozjetý, ale domácí obránce mu vypíchl puk.

55:13
    Hra se nám hodně vyhrotila, hraje se velmi útočný hokej na obou stranách. Boleslav nebrání, ale snaží se ještě navýšit skóre, Třinec se snaží o totéž.

54:38
    Třinec právě vstřelil branku!

A máme tu čtvrtou branku Třince! Hosté mají pět minut na vyrovnání, nebo dokonce otočení zápasu. TADEÁŠ JAROŠ propálil Pechka z ostrého úhlu střelou nad vyrážečku.
    Asistence: Lukáš Kasala, Radim Matuš.

53:48
    Byakovi podjely nohy a nestačil dokončit obtočení kolem branky.

52:24
    Polovina hráčů se radovala ze vstřelení branky, ale rozhodčí rozpažil, gól neviděl. Já ze své pozice viděla pouze puk mezi roztaženýma nohama brankáře Cieslara, ale to, jestli byl i za brankovou čárou, bohužel ne. Hra pokračuje dál za stavu 5:3.

51:57
    Vyloučen třinecký Jaroš – 2 minuty, držení protihráče.

51:44
    Domácí jsou hodně nervózní a je znát, že se strachují o výsledek. Zato Třinec se zdá být rozhodnutý s nepříznivým skóre něco dělat.

50:32
    Tyčka Třince! Pechek nevěděl, kde má puk.

49:55
    Hraje se již v pěti na obou stranách.

49:17
    Ačkoli se hraje ve čtyřech na obou stranách, Třinec je v pásmu a tvrdě útočí na vyrovnání. Střelu Matuše Pechek zklikvidoval, tu další schoval do výstroje.

48:24
    Třinec vyhrál buly a Běhal bleskurychle mířil na bránu, jeho střela však rozezvučila ochranné plexisklo.
    GSA

Zdena Bobková

Branky a nahrávky: 3. Volf (Byakov), 8. Frolík (Kotala), 18. Volf (Borovec, Hes), 21. Frolík (Ďurač), 23. Smrčka (Sonnek) – 33. Motloch (Michal), 37. Matuš (Stránský), 41. Jaroš (Matuš), 55. Jaroš (Kasala, Matuš)

BK Mladá Boleslav: Pechek – Lobo, Souček, Plíšek, Kulhánek, Hes, Bernad, Adamík, Nedbal, Byakov, Ďurač, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Borovec, Frolík, Volf, Kotala, Smrčka, Sonnek, Kuchta
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (21. Cieslar) – Běhal, Zahradníček, Mravec, Heider, Stránský, Foltýn, Pěnčík, Franek, Růžička, Kofroň, Kovařčík Ondřej, Kasala, Motloch, Ohera, Matuš, Kovařčík Michal, Jaroš

Rozhodčí: Jechoutek – Špringl, Tasch