Benátky n/J – Beroun | 5:0 (kon.) | | | Motor ČB – Havlíčkův Brod | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 4:2 (kon.) |
Most – Litoměřice | 1:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Ústí n/L – Kadaň | 3:0 (kon.) |
Olomouc – Třebíč | 3:1 (kon.) |
Tampa – Pittsburgh | 0:3 (kon.) | | | NY Islanders – Detroit | 0:5 (kon.) | | | Anaheim – Calgary | 5:2 (kon.) |
San Jose – St. Louis | 6:3 (kon.) | | | Washington – Montreal | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Minnesota – Colorado | 1:3 (kon.) |
Carolina – New Jersey | 2:5 (kon.) | | | Columbus – Edmonton | 4:2 (kon.) | | | Buffalo – Toronto | 3:2 (po pr.) |
Dallas – Chicago | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | NY Rangers – Vancouver | 5:2 (kon.) |
Čerepovec – Dynamo Moskva | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Bolzano – Znojmo | 3:2 (kon.) |
Technika Brno – Břeclav | 2:6 (kon.) | | | Poruba 2011 – Prostějov | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Opava | 2:3 (po pr.) |
Přerov – Frýdek-M. | 6:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 1:3 (kon.) | | | Řisuty – Vrchlabí | 2:5 (kon.) |
Klášterec nO – Klatovy | 5:1 (kon.) | | | Kolín – Nymburk | 4:2 (kon.) | | | Vsetín – Orlová | 2:3 (kon.) |
Bílina – Pelhřimov | 3:5 (kon.) | | | Žďár n/S – Děčín | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Tábor | 2:4 (kon.) |
Mor. Budějovice – Milevsko | 4:3 (kon.) | | | Jablonec n/N – Jindř. Hradec | 5:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Třinec | 5:4 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 2:3 (po pr.) | | | Jihlava – Vsetín | 5:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Zlín | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 2:3 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Liberec – Vítkovice | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Slavia – Pardubice | 1:5 (kon.) |
Hr. Králové – Pardubice | 0:3 (kon.) | | | Sparta – Kladno | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vítkovice – Olomouc | 4:1 (kon.) |
Ústí n/L – K. Vary | 1:8 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Třinec | 6:4 (kon.) |
Havířov – Zlín | 5:2 (kon.) | | | Písek – Slavia | 2:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 1:2 (kon.) |
Letňany – HC Plzeň | 1:3 (kon.) |
K. Vary – Gazprom Export | 0:10 (kon.) |
K. Vary – SKA-1946 | 3:1 (kon.) |
Č. Lípa – PSK Liberec | 6:4 (kon.) | | | SK Karviná – H. Benešov | 10:4 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 3:5 (kon.) |
Příbram – Lev Benešov | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Tábor B – HC Vimperk | 4:7 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uničov | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Brumov – Kroměříž | 4:2 (kon.) | | | Rosice – Blansko | 2:6 (kon.) | | | Studénka – Rožnov p. R. B | 3:4 (1:2 po s.n.) |
HC Šumperk – Rožnov p. R. | 7:3 (kon.) | | | SKP Rokycany – Kaznějov | 2:6 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Warriors Brno | 8:4 (kon.) |
Chotíkov – Třemošná | 6:3 (kon.) | | | Králův Dvůr – Jesenice | 2:5 (kon.) | | | Mělník – Černošice | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Písek – David Servis | 2:3 (kon.) | | | V.Popovice – Rakovník | 2:5 (kon.) | | | Hvězda Praha – Lomnice n/P | 4:4 (kon.) |
Kobra Praha B – Letňany | 3:5 (kon.) | | | Olympik – Roudnice | 6:7 (kon.) | | | Vřesová – Čerti Ostrov | 15:7 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 3:2 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
2:3
(1:2, 1:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Branky a nahrávky:
9. Šilhavý (Janeček, Habrdla), 22. Habrdla (Šilhavý, Gutwald) – 4. Vrána (Huňady), 18. Novák (Vrána), 38. Veselý (Peštuka)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je RADEK VESELÝ. Asistence: Jiří Peštuka.
Autorem branky je DOMINIK HABRDLA. Asistence: Vojtěch Šilhavý a Michal Gutwald.
Autorem branky je JAKUB NOVÁK. Asistence: Jakub Vrána.
Autorem branky je VOJTĚCH ŠILHAVÝ. Asistence: Petr Janeček a Dominik Habrdla.
Autorem branky je JAKUB VRÁNA. Asistence: Patrik Huňady.