Čeljabinsk – Jekatěrinburg 2:3 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:4 (po pr.) | Ufa – Omsk 3:2 (kon.)
Nižněkamsk – Barys 0:1 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 3:0 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 05.12.2013, 16:00 • Podolsk • KHL

Je tu konec utkání, které nakonec dokázali vyhrát hosté z Novgorodu. Hosté šli do vedení již ve čtvrté minutě. Domácím se ale podařilo otočit skóre v druhé části hry. V té poslední ale Torpedo dokázalo vstřelit dvě branky za sebou a obrátilo tak vývoj hry. Čechov se ještě snažil vyrovnat, ale šance klesli, když necelých pět minut před koncem dostal větší trest Branislav Mezei. To je ode mne vše. Přeji příjemný zbytek večera. (18:15:36)

60:00

59:48
    Oddechový čas pro domácí.

58:08
    Dvojnásobná přesilovka se Novgorodu nepodařila využít.

56:08
    Jakov Selznjov dostává dvě minuty za hrubost. Tak teď budou mít hosté dlouhou přesilovku 5 na 3.

55:23
    Tak to je pro Čechov nepříjemné. Branislav Mezei dostává 5 + do konce utkání za zásah v oblasti hlavy a krku. Takže do konce třetiny budou domácí hrát oslabení. No, slovenský bek teď pěkně Viťazu zkomplikoval šanci.

50:00
    Dnešní utkání sleduje 2700 diváků.

49:29
    Krasnoboldcev se snažil vystřelit, ale jeho pokus zblokoval Makajev.

45:37
    Nyní jeden z domácích hráčů zlomil hokejku. Ovšem hosté nedokázali této šance využit.

44:58
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! 59 sekund trvalo hostům na otočení skóre 2:1! Chomickij vystřelil od modré a JUSTIN HODGMAN tečoval jeho ránu. Lisutin se jen ohlédl za kotoučem. Asistence: Vadim Chomickij.

44:10
    Tlak Novgorodu pokračuje.

43:59
    A přesilovka je využita! Hietanen našel volného JARKO IMMONENA, který přesnou střelou překonal brankáře Lisutina. Asistence: Juuso Hietanen, Denis Paršin.

43:24
    Vadim Malevič dostává menší trest za krosček. Šance pro Torpedo.

40:41

40:01

V Podolsku jsme viděli krásný obrat domácího týmu, který dvěma slepenými góly otočil vývoj utkání. Nejprve se po chybě obránce prosadil Afinogenov. Následně to byl Šitikov, který zakončil spolupráci s Golovkovem. V další třetině bude chtít Novgorod zabojovat, protože ztráta bodů nad desátým Čechovem není příjemná.

40:00

38:21
    Vadim Děnisov je potrestán za držení. Takže nyní má početní výhodu domácí Čechov.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 32. Afinogenov, 33. Šitikov (Golovkov, Iggulden) – 4. Paršin, 44. Immonen (Hietanen, Paršin), 45. Hodgman (Chomickij)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivančik) – Chafizullin, Malevič, Rozin, Mezei, Seleznjov, Golovkov, Kudinov, Pyett – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Klimenko, Afinogenov, Zjazov – Šitikov, Iggulden, Makejev – Vorobjov, Makarenko, Ivanov
    Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili (Maškovcev) – Hietanen, Bernatskij, Valentěnko, Chomickij, Grigorjev, Děnisov, Osipov, Belochovstikov – Galuzin, Krasnoslobodcev, Kuljomin – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Hodgman, Potapov – Žarkov, Badjukov, Santjurin

Rozhodčí: Ravodin, Cyplakov – Majtak, Pronskich