Rusko – Slovensko 5:1 (kon.) | Ukrajina – Japonsko 4:3 (1:0 po s.n.) | Česko – Velká Británie 12:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
Ukrajina
4:3 (0:1, 0:1, 3:1 - 0:0)
Japonsko
Pondělí 16.12.2013, 20:00Zimní univerziáda

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:28:07)

Konec zápasu a my jsme viděli hodně vyrovnané utkání. Ukrajina obrátila utkání ve svůj prospěch a nakonec zvítězila nad Japonskem 4:3. Střely: 39:21

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ukrajina.
    Autorem branky je NIKITA BUTSENKO.

Butsenko skóruje a tím pádem Ukrajina vítězí.

Ikeda svůj nájezd neproměňuje.

Jako první pojede tým Japonska.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám nepřineslo žádný gól a tak se dočkáme samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:02
    Koizumi (JPN) dostává dvě minuty za podražení.

61:01
    Babynets (UKR) dostává dvě minuty za hákování.

60:01

Třetí třetina nám přinesla čtyři branky a to jak na straně hostů tak i domácích. Skóre se vyrovnalo a tak bude muset rozhodnou prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Ukrajina právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno. Ukrajina dokázala vyrovnat a tím pádem se dostává zpět do hry. Autorem branky je OLEG ZADOIENKO. Asistence: Ruslan Svyrydov.

52:12
    Ukrajina dává kontaktní gól na 2:3. Autorem branky je VITALII KYRYCHENKO. Asistence: Sergei Babynets a Denys Khonin.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 51. Khonin, 53. Kyrychenko (Babynets, Khonin), 54. Zadoienko (Svyrydov), rozh. náj. Butsenko – 11. Otsu (Yamada, Furuhashi), 33. KATSUTA (Ikeda, Sawazaki), 52. Takami

Ukrajina: Napnenko (Bezkhlibnyi) – Sharapov, Nimenko, Tatarenko, Svyrydov, Ievseichyk, Khonin, Akymov – Aleksyuk, Aleksiuk, Kyrychenko – Savchenko, Butsenko, Zadoienko – Isaienko, Babynets, Sekirko – Lymanskyy, Voitsekhivskyi, Bezuglyy. Trenér: Sergiy Lubnin
    Japonsko: Onoda (Hitomi) – Shibata, Akimoto, Koizumi, Yamada, Yamamoto, Yamasaki, Satoh – Otsu, Takami, Furuhashi – Nakajima, Iwatsuki, Echigo – Shinohara, Tsugue, Tateda – Katsuta, Sawazaki, Ikeda. Trenér: Norio Suzuki

Rozhodčí: Maillet (CAN) – Jonsson (SWE), Sheppard (CAN)