Mladá Boleslav – Most | 7:2 (kon.) | | | Motor ČB – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Beroun | 9:2 (kon.) |
Třebíč – Litoměřice | 3:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Havířov | 7:0 (kon.) | | | Olomouc – Benátky n/J | 4:1 (kon.) |
Šumperk – Kadaň | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Washington – Philadelphia | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Detroit – Tampa | 0:3 (kon.) | | | Montreal – Florida | 1:2 (kon.) |
NY Rangers – Calgary | 4:3 (4:3 po s.n.) | | | Chicago – Los Angeles | 3:1 (kon.) | | | Anaheim – Edmonton | 3:2 (kon.) |
Česko U20 – Plzeň 1929 jun. | 3:0 (kon.) |
Rusko – Slovensko | 5:1 (kon.) | | | Ukrajina – Japonsko | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Česko – Velká Británie | 12:0 (kon.) |
STU Bratislava – Paneuropa | 2:5 (kon.) |
konec
Rusko
5:1
(2:1, 2:0, 1:0)
Slovensko
Jozef Valenčík
Branky a nahrávky:
14. Nazarov (Mitriakov, Putilov), 18. Kopytkin (Ščerbina, Ugolnikov), 21. Mordvinov (Fajzullin), 34. Menšikov (Sumin, Fajzullin), 48. Poljanskij (Sokolov) – 4. Gmitter (Kramár)
Rozhodčí: Rohatsch – Monnaie, Nikulainen
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rusko:
Lavreckij (Alistratov ) – Putilov, Ugolnikov, Kutugin, Ložkin, Sumin, Menšikov, Fast – Kopytin, Ščerbina, Demidov – Fajzullin, Mordvinov, Podšendjalov – Michailov, Poljanskij, Alešin – Turukin, Nazarov, Mitriakov – Sokolov
Náhradníci:
Trenér:
Slovensko: Srnec (Cibuľa ) – Slimák, Kramár, Tartaľ, Brejčák, Šedivý, Rais, Habšuda, Loydl – Boltún, Gmitter, Baláž – Čížek, Kentoš, Daniška – Kalináč, Piačka, Baran – Varga, Gápa, Cútt
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Slovensko: Srnec (Cibuľa ) – Slimák, Kramár, Tartaľ, Brejčák, Šedivý, Rais, Habšuda, Loydl – Boltún, Gmitter, Baláž – Čížek, Kentoš, Daniška – Kalináč, Piačka, Baran – Varga, Gápa, Cútt
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rohatsch – Monnaie, Nikulainen
Diváci:
O třetí místo, které bude znamenat postup do čtvrtfinále se ve večerním utkání střetne Česká republika s Velkou Británií a onlajny u toho nebudou chybět.
Já Vám děkuji pro dnešek za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z tohoto turnaje. (18:42:48)