Lyon – Remeš 3:2 (kon.) | Nice – Sochaux 3:0 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 2:1 (po pr.)
Marseille – Toulouse 2:1 (kon.) | Évian TG – Bastia 2:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:2 (kon.)
Troyes – Tours FC 3:2 (kon.)
OGC Nice
3:0 (3:0)
FC Sochaux
Středa 18.12.2013, 18:45 • Allianz Riviera, Nice • Francouzský Ligový pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:35:25)

Domácí se radují ze zaslouženého vítězství 3:0, o které se postarali třemi brankami v prvním poločase. V tom druhém jsme sledovali zlepšený výkon hostů, kteří se více osmělovali v útočné fázi a vypracovali si i několik šancí, ovšem ani z jedné skórovat nedokázali a tak po zásluze prohrávají 0:3.

90+3
    Domácí se ubránili a tím zápas končí!

90+3
    Vypadá to na zranění pravé nohy, na kterou Mayuka nemůže ani došlápnout, běží již třetí minuta nastavení, Corchia rozehraje volný kop.

90+2
    Ještě rozhodčí Kalt zve na hrací plochu lékaře Sochaux, Mayuka utrpěl nějaké zranění v běžném souboji na polovině soupeře.

90+2
    Bakambu ještě hledal Mayuku, ten ale v rozhodující chvíli na polovině soupeře podklouzl.

90+1
    Vše řeší až "malá domů" a razantní odkop Véronèseho až na polovinu soupeře.

90+1
    V sedmi hráčích napadají hosté rozehrávku Nice.

90+1
    Sudí Kalt se rozhodl nastavit dvě minuty.

90
    A je tu devadesátá minuta, Roy Contout pálí z hranice vápna Nice, střela z voleje končí pouze vedle branky soupeře.

89
    Hosté to ještě zkouší po pravé straně, ale tam bojuje osamocený Corchia s přesilou bránících hráčů Nice.

88
    Zajímavý závěr zápasu, míč končí u branky Nice, Véronèse rozehrává.

87
    Jenže do šance se málem dostal Fabrice Abriel, míč nakonec ze vzduchu stahuje Cros.

87
    Tentokrát míč končí v autu, ale vinou domácích hráčů, hosté vhazují.

87
    Domácí rozehrávají z levé strany a obrana Sochaux odvrací na další roh.

86
    Ale do rychlého brejku se dostal Bosetti, před nímž byl jediný obránce Mendy, ten ale nepustil soupeře do větší šance, než střely zpoza obránce, Cros vyráží na roh.