Lyon – Remeš 3:2 (kon.) | Nice – Sochaux 3:0 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 2:1 (po pr.)
Marseille – Toulouse 2:1 (kon.) | Évian TG – Bastia 2:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:2 (kon.)
Troyes – Tours FC 3:2 (kon.)
OGC Nice
3:0 (3:0)
FC Sochaux
Středa 18.12.2013, 18:45 • Allianz Riviera, Nice • Francouzský Ligový pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:35:25)

Domácí se radují ze zaslouženého vítězství 3:0, o které se postarali třemi brankami v prvním poločase. V tom druhém jsme sledovali zlepšený výkon hostů, kteří se více osmělovali v útočné fázi a vypracovali si i několik šancí, ovšem ani z jedné skórovat nedokázali a tak po zásluze prohrávají 0:3.

90+3
    Domácí se ubránili a tím zápas končí!

90+3
    Vypadá to na zranění pravé nohy, na kterou Mayuka nemůže ani došlápnout, běží již třetí minuta nastavení, Corchia rozehraje volný kop.

90+2
    Ještě rozhodčí Kalt zve na hrací plochu lékaře Sochaux, Mayuka utrpěl nějaké zranění v běžném souboji na polovině soupeře.

90+2
    Bakambu ještě hledal Mayuku, ten ale v rozhodující chvíli na polovině soupeře podklouzl.

90+1
    Vše řeší až "malá domů" a razantní odkop Véronèseho až na polovinu soupeře.

90+1
    V sedmi hráčích napadají hosté rozehrávku Nice.

90+1
    Sudí Kalt se rozhodl nastavit dvě minuty.

90
    A je tu devadesátá minuta, Roy Contout pálí z hranice vápna Nice, střela z voleje končí pouze vedle branky soupeře.

89
    Hosté to ještě zkouší po pravé straně, ale tam bojuje osamocený Corchia s přesilou bránících hráčů Nice.

88
    Zajímavý závěr zápasu, míč končí u branky Nice, Véronèse rozehrává.

87
    Jenže do šance se málem dostal Fabrice Abriel, míč nakonec ze vzduchu stahuje Cros.

87
    Tentokrát míč končí v autu, ale vinou domácích hráčů, hosté vhazují.

87
    Domácí rozehrávají z levé strany a obrana Sochaux odvrací na další roh.

86
    Ale do rychlého brejku se dostal Bosetti, před nímž byl jediný obránce Mendy, ten ale nepustil soupeře do větší šance, než střely zpoza obránce, Cros vyráží na roh.

86
    Tam hosté vybojovali alespoň autové vhazování z levé strany.

85
    Poslední pětiminutovka, jak je dnes dobrým zvykem Sochaux, obránce Peybernes nakopává míč dopředu.

84
    Překopávaná na polovině Sochaux, hosté se ještě snaží, rozhodně nic nezabalili, byť je již o všem jasno.

83
    Ani jeden z týmů již střídat nemůže, utkání dohrají stávající jedenáctky.

82
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Eysseric, přichází Bautheac.

82
    Lavička Nice připravuje střídání.

81
    Tentokrát to hosté vyřešili o poznání lépe, ale znovu nemusel Véronèse řešit nějakou ošemetnou situaci.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, Sochaux vybojovalo rohový kop.

79
    Odkop od branky Nice, publikum v hledišti již slaví.

78
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

78
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Dias, přichází Eickmayer.

77
    Nepřesný nákop hostů, míč končí až u Véronèse, který vykopává.

75
    Hosté rozehráli z levé strany, ale znovu velmi špatně, standardní situace se hostům vůbec nedaří.

74
    Skvělý zákrok Véronèse po bleskové akci Sochaux, rohový kop pro hosty.

72
    Nampalys Mendy spěchá s míčem u nohy po levém křídle, nahrává Bosettimu, který je ale faulován, volný kop pro Nice.

71
    A rohový kop si Sochaux zopakuje. Do vápna letí centr, ale domácí se v pohodě ubránili.

70
    Po obranném skluzu Lloyda Paluna budou hosté zahrávat rohový kop z levé strany.

69
    Jenže je z toho pouze rychlý protiútok Nice, který nakonec končí taktickým faulem vracející se Faussurier.

68
    Volný kop Sochaux, hosté rozehrají z pravé strany, z blízkosti pokutového území.

67
    Eysseric vhazuje ve středu hřiště, ale domácí již nikam nespěchají.

64
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Pied, přichází Digard.

63
    Nic z toho znovu nebude, pro míč si "došel" Cros.

63
    Vzápětí ale další rohový kop Nice, z levé strany rozehraje Bodmer.

62
    Peybernes odehrává míč daleko od své branky, alespoň na okamžik získává klid před vlastní brankou.

61
    Bosettiho střelu zablokoval Cédric Kanté a je to rohový kop pro Nice.

60
    Rohový kop domácích rozehrává z levé strany Mathieu Bodmer, ale pro míč si "došel" Cros.

60
    Je za námi hodina hry, domácí drží pohodlný tříbrankový náskok.

57
    Ano a Cédric Bakambu se dostal do šance, ale skvělým zákrokem zakročil Véronèse.

56
    Corchia vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině, hosté mohou zaútočit po pravé straně.

55
    Domácí úvodní tlak soupeře ustáli a nyní drží míč na svých kopačkách.

52
    Ovšem již z úvodních minut je patrné, že hosté vtrhli do druhé půle s mnohem větším nasazením, než předváděli v poločase prvním.

51
    Bodmer čistě nyní odebral míč Mayukovi, to byl parádní obranný zákrok!

50
    Hosté se až příliš pokorně kácejí k zemi v pokutovém území soupeře, nyní se něco podobného stalo i Bakambu, ale píšťalka sudího zůstala opět němá.

49
    Emmanuel Mayuka padá v souboji s bránícím Genevoisem v pokutovém území Nice a dožaduje se odpískání pokutového kopu, sudí je ale jiného názoru.

47
    Dvě změny v sestavě provedli hosté, uvidíme, jak se "podepíše" na jejich výkonech.

46
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Poujol, přichází Faussurier.

46
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Zouma, přichází Kanté.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:46 hodin.

Ano, je to tak. Sudí Kalt ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut a spokojenější odchází do kabin domácí fotbalisté, kteří vedou jasně 3:0. Sochaux nemá protizbraň na hru soupeře a zaslouženě prohrává.

45
    Je tu pětačtyřicátá minuta, dá se očekávat, že rozhodčí nebude nastavovat.

43
    Hosté rozehrají z pravé strany, z těsné blízkosti pokutového území. Dobrá střela, naštěstí pro domácí, prolétla jen vedle branky.

42
    Genevois fauluje a hosté budou mít velmi dobrou pozici pro volný kop!

41
    Před sprintujícím Jérémy Piedem musí vyběhnout z branky Cros a odkopnout, zvládl to.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí vedou 3:0 a vše se zdá být jasné.

38
    Odkop od branky Nice, o míč se bojuje ve středu hřiště.

36
    Pro Sochaux to je krutá lekce, ale hosté si za to mohou sami. Vlastní, doposud jedinou, gólovou šanci nevyužili, naopak domácí využívají vše!

34
    Nice právě vstřelilo branku!
    Není co řešit! Po chybě v obraně Sochaux se dostal do samostatného úniku JÉRÉMY PIED, který střelou špičkou kopačky překonává vyběhnuvšího gólmana a dává třetí gól Nice.

33
    Hosté jsou nyní ve velkém útlumu a pouze se brání.

31
    Mathieu Bodmer rozehrál, míč dolétl do vápna, kde překvapivou zpětnou přihrávkou uvolnil Arriel ROMAINA GENEVOISE, který se tak dostal sám před Crose a přesnou střelou dává druhý gól Nice.

30
    Domácí mají výhodu volného kopu na polovině soupeře.

29
    Rafael Dias rozehrává rohový kop z pravé strany, ale v těžké pozici chytá míč Véronèse.

28
    Gólová šance Sochaux, nejprve se blýskl skvělým reflexivním zákrokem Véronèse, poté Bakambu střelou uvnitř vápna přestřelil!

27
    Luigi Bruins je faulován na vlastní polovině Myukou, rozhodčí píská.

26
    Domácí faulují a hosté rozehrávají volný kop na polovině soupeře.

24
    Hosté drží míč na své polovině, zatím ale působí hodně neškodně.

23
    Vynucené střídání v sestavě OGC, jinak si nelze vysvětlit střídání Pejčinoviće již takto brzy, navíc kapitána týmu...

22
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Pejčinović, přichází Genevois.

21
    Hosté řeší většinu akcí nákopem, to je zatím taktika, která na soupeře vůbec neplatí.

19
    Nákop hostů na pravou stranu, kde bojuje o míč Doubai – neúspěšně.

17
    Zatím se brání útočným akcím soupeře, Kolodziejczak centruje z levé strany, ale celou akci přerušuje odpískaný ofsajd.

16
    Vstup do zápasu se domácím povedl, jak zareagují hosté?

14
    Valentin Eyyseric rozehrál parádně rohový kop, míč dopadl přímo na nohu domácího kapitána NEMANJA PEJČINOVIĆE, který si již na hranici malého vápna věděl rady a dává vedoucí gól domácího týmu.

14
    Rohový kop pro Nice, z pravé strany rozehraje Eysseric.

13
    Pierrick Cros musí vyběhnout z branky, zvládl to a odehrál míč do autu před nabíhajícím protihráčem.

12
    Jenže ten byl hodně špatně kopnutý, míč končí na boční síti... odkop od branky.

11
    A po obranném zákroku obrany Nice následuje další roh soupeře, tentokrát z pravé strany.

11
    Sochaux rozehrává první rohový kop z levé strany.

10
    Statistika držení míče: 58% : 42%.

9
    Ke střele se nakonec dostal z hranice pokutového území Luigi Bruins, ale posílá míč pouze vedle branky.

8
    Eysseric neprošel po levé straně do pokutového území, domácí alespoň vhazují z levé strany.

6
    Zatím sledujeme opatrný fotbal.

4
    Cros musí znovu vykopávat, domácí vhazují z pravé strany.

3
    Míč však končí až u Pierricka Crose, který rozehrává.

2
    Hostující Doubai fauluje a hrát mohou domácí.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše.

OGC Nice: Véronèse – Pejčinović (C), Kolodziejczak, Abriel, Bodmer, Bruins, Pied, Mendy, Eysseric, Palun, Bosetti
    Náhradníci: Brüls, Cvitanich, Digard, Ospina, Bauthéac, Amavi, Genevois

FC Sochaux: Cros – Corchia, Poujol, Peybernes (C), Zouma, Doubaï, Dias, Ilaimaharitra, Mayuka, Contout, Bakambu
    Náhradníci: A. Camara, Noguiera, Faussurier, Eickmayer, Kanté, P. Camara

Rozhodčí: Kalt – Annonier, Pacelli.

Vítejte u dnešního osmifinálového utkání francouzského ligového poháru, v němž domácí OGC NICE přivítá FC SOCHAUX. Utkání se odehraje v Allianz Riviera v Nice.

14.12.2013 / Ligue 1 / 18. kolo

OGC Nice bylo nasazeno přímo do osmifinále, oproti Sochaux, které si účast v něm muselo vybojovat postupem ze 3. kole, kde se střetlo s Montpellierem HSC a rozhodnout se muselo až v prodloužení, v němž padly tři branky, dvě do sítě HSC a jedna do sítě Sochaux. Nice se v pohárové soutěži poměrně daří, v sezóně 2008/2009 postoupilo do semifinále, totéž v sezóně 2011/2012. V minulé sezóně Nice skončilo ve čtvrtfinále, když nestačilo na Montpellier HSC. Pro Sochaux je v posledních ročnících (od sezóny 2007/2008) maximem osmifinálová účast.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.