Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:5 (kon.)
Carolina – Montreal 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (kon.)
Colorado – Columbus 5:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.)
Arizona Coyotes
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
Edmonton Oilers
Středa 01.01.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

Pro dnešek je to ode mě vše. Dobrou noc po silvestrovském mejdanu a dramatickém zápase mezi Phoenixem a Edmontonem a nebo dobré ráno Vám přeje komentátor Tomáš Reiner! Na shledanou. (05:59:38)

3. Taylor Hall (EDM) 0+3

Edmonton dokázal otočit nepříznivý vývoj zápasu na ledě Phoenixu, který šel po přesné trefě Keitha Yandleho do vedení. Hosté ale dokázali zásluhou Nugentha-Hopkinse, Perrona a Schultze zápas otočit. Coyotes vrátil zpět do hry ještě ve druhé třetině Kennedy a minutu před koncem normální hrací doby si vynutil prodloužení Boedker. V samotném závěru prodloužení potom vstřelil druhý gól Keith Yandle, který rozhodl osm vteřin před koncem o výhře svého týmu. Konečný výsledek. Phoenix Coyotes 4 Edmonton Oilers 3.

64:52
    Phoenix právě vstřelil branku!
    KEITH YANDLE vstřelil svůj druhý gól v zápase a osm vteřin před koncem prodloužení rozhoduje o výhře Phoenixu!! Yandle vybojoval ve vlastním obranném pásmu puk a poté podnikl rychlý protiútok, který zakončil přesnou střelou a počtvrté zápase překonal Bryzgalova. ASISTENCE: Bez asistence.

64:03
    Domácí mohli rozhodnout, Edmonton ale podržel skvělý Bryzgalov!

63:57
    Vrbata odvedl v útočném pásmu dobrou práci a vybojoval puk pro své spoluhráče.

62:29
    Morris je zpět na ledě a Phoenix hraje v plném počtu.

61:32
    Greiss předvedl fantastický zákrok a podržel svůj tým!

60:29
    Edmonton si vzal oddychový čas, aby uklidnil hru a nabral potřebné síly do prodloužení. Především však proto, aby si hosté řekli, jak sehrát přesilovou hru a pokud možno vstřelili vítězný gól.

60:29
    Derek Morris dostal menší trest, 2 minuty za hákování.

60:01

Mikkel Boedker dokázal vzkřísit Phoenix a vynutil si prodloužení, přestože Edmonton vedl už o dvě branky a těsně před koncem vedl nejtěsnějším rozdílem, nakonec ale svůj náskok neudržel.

60:00

59:00
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta a vypadá to, že zápas půjde do prodloužení.

58:50
    MIKKEL BOEDKER vyrovnává na 3:3!! Odvolání brankáře se Phoenixu vyplatilo a po vyhraném vhazování v útočném pásmu předvedli domácí hráči krásnou kombinaci, na jejímž konci našel Yandle před branou Mikkela Boedkera, který puk uklidil do prázdné brány. Bryzgalov se nestačil včas přesunout. ASISTENCE: Keith Yandle, Radim Vrbata.

58:41
    Brána Phoenixu je prázdná a vhazuje se před bránou Bryzgalova.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Yandle (Morris, Korpikoski), 33. Kennedy (Hanzal, Stone), 59. Boedker (Yandle, Vrbata), 65. Yandle – 19. Nugent-Hopkins (Hall, Perron), 21. Perron (Hall), 27. Schultz (Hall)

Arizona Coyotes: Smith (26:44 Greiss) – Yandle (A), Murphy, Schlemko, Ekman-Larsson, Stone, Morris – Bissonnette, Halpern, Vrbata – Korpikoski, Hanzal (A), Moss – Boedker, Vermette (A), Chipchura – Kennedy, Klinkhammer, Ribeiro
    Edmonton Oilers: Bryzgalov (Dubnyk) – Petry, N. Schultz, J. Schultz, Ference (C), Belov, Marinčin – Hall, Nugent-Hopkins, Perron – Gordon, Hemský, Smyth (A) – Eberle (A), Gagner, Horák – Joensuu, Lander, Gazdic

Rozhodčí: Dean Morton, Kelly Sutherland – Jay Sharrers, Vaughan Rody