Ottawa – Washington 3:1 (kon.) | Chicago – Los Angeles 1:0 (kon.) | Nashville – Detroit 6:4 (kon.)
Vancouver – Philadelphia 3:4 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Florida Panthers
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
New York Rangers
Úterý 31.12.2013, 23:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (01:57:37)

Tomáš KOPECKÝ (FLO) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:45

Florida dnes ztratila utkání v posledních vteřinách, nejprve v předposlední minutě vyrovnával Girardi, aby pak o vítězi rozhodly vítězné nájezdy, v nichž jediným, kdo nájezd proměnil, byl Richards a díky němu hosté vítězí na ledě Panthers 2:1 po nájezdech!

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
    Ale nedává, Lundqvist jeho střelu chytá, to znamená, že autorem rozhodujícího nájezdu jje BRAD RICHARDS a hosté vítězí 2:1 po nájezdech.

Za domácí pojede Boyes a musí dát, jinak hosté vítězí.

A dává gól! Rychlý nájezd a klička do bekhendu a je to gól.

Brad Richards může být prvním, kdo promění nájezd.

Parádní zákrok Lundqvista proti Huberdeauovi.

Stepan také zkouší prostřelit Thomase, nepovedlo se.

Zkusil "Forsbergovu kličku", ale neuspěl.

Za Pantery Barkov.

A Thomas chytá! Zuccarello téměř zastavil, zkusil střelu nad vyrážečku, neuspěl.

Mats Zuccarello pojede jako první dnešní nájezd, proti němu v brance Floridy Thomas.

Samostatné nájezdy začínají.

V závěru prodloužení mohl rozhodnout Fleischmann, ale ten dnes pokaždé ztroskotal na skvělém Lundqvistovi, oba gólmani byli ozdobou dnešního utkání a šanci vyniknout budou mít v nadcházejících nájezdech!

65:00
    Prodloužení skončilo.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 30. Boyes (Barkov) – 58. Girardi (Stepan, Nash), rozh. náj. Richards

Florida Panthers: Thomas (Clemmensen) – Campbell, Gillbert, Petrovič, Olsen, Kulikov, Weaver – Fleischmann , Bjugstad, Huberdeau – Bergenheim, Barkov, Boyes – Matthias, Goc, Kopecký – Barch, Shore, Hayes
    New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Stralman, Girardi, Moore, McDonagh, Allen, M. Staal – Kreider, Stepan, Nash – B. Richards, Brassard, Zuccarello – Hagelin, Miller, Pouliot – Boyel, Moore, Dorsett.

Rozhodčí: Skilliter, Rooney – Nansen, Sericolo

Diváci: 16 083