Vítkovice – Mountfield HK 6:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 2:3 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Liberec 4:1 (kon.)
K. Vary – Litvínov 2:1 (kon.) | Kladno – Třinec 1:2 (0:1 po s.n.) | Slavia – Plzeň 3:1 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Holub vybojoval v obranném pásmu puk a posunul ho na PETRA JELÍNKA, který obloučkem trefuje opuštěnou klec! Asistence: Jan Holub.

59:02
    Machovský je na střídačce!

57:42
    Navíc je potrestán Vladimír Růžička (SLA) za podražení a hrát se tedy bude ve čtyřech.

56:50
    Radek Duda (PLZ) oslabuje svůj tým v nejméně vhodnou dobu. U mantinelu srazil Poletína, proto musí na dvě minuty za katr.

56:12
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Holec se dostal do útočného pásma a lehce přistrčil kotouč TOMÁŠI SÝKOROVI, který z první vypálil. Furchovi propadl kotouč mezi tělem a rukou. Utkání ještě není rozhodnuté a Sýkora ho svým gólem výrazně zdramatizoval! Asistence: Miroslav Holec.

52:39
    Jakub Lev (PLZ) je vyloučen za vražení na hrazení.

51:28
    Nahození Kratěny si málem Poletín srazil do vlastní sítě. Kotouč prolétl jen několik centimetrů vedle levé tyče!

50:30
    Odpočinout si půjde Lukáš Krenželok (SLA) za podražení.

47:12
    Jeřábek byl při svém počínání seknul Pavlem Kolaříkem (SLA), který si odsedí dvě minuty.

47:09
    Jeřábek se prosmýkl kolem obránce a nikým nechráněný nevyzrál na Furcha!

46:51
    Kašpařík našel mezi kruhy Kratěnu, který z první vypálil o kousek mimo!

43:55
    DÁVID SKOKAN z otočky přihrál Vladimíru Růžičkovi, který si sjel za branku, odkud přihrál zpět SKOKANOVI a ten už měl lehkou úlohu! Asistence: Vladimír Růžička.

35:12
    Hosté jdou znovu do čtyř. Dan Růžička (PLZ) je potrestán za krosček.

32:23
    Ján Sýkora (PLZ) zasáhl Poletína do obličeje, za což putuje na trestnou lavici.

25:28
    Střelu Valacha z otočky vyrazil Machovský jen před sebe, kde byl úplně volný Růžička. V obrovské příležitosti mu však puk projel pod hokejkou!

21:23
    Následně střílel Juraj Valach (SLA), místo puku ale trefil Dana Růžičku do obličeje. Musí tedy na trestnou lavici. Hrát se bude ve čtyřech.

20:54
    Tomáš Slovák (PLZ) podrazil Krenželoka a musí na trestnou lavici.

18:13
    Bednář byl při kličce přidržen Danem Růžičkou (PLZ), který míří na dvě minuty na trestnou lavici.

09:30
    Skokan vybojoval v rohu kluziště kotouč a ihned ho poslal na modrou čáru JURAJI VALACHOVI, který z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Dávid Skokan a Jiří Doležal.

04:28
    Po velké šanci Růžičky, který nedokázal najít mezírku mezi Machovského betony, pálil od modré Kolařík. Nejdříve trefil jen clonícího obránce, jeho následný pokus plzeňský brankář se štěstím vytěsnil za branku!

David Mencl

Branky a nahrávky: 10. Valach (Skokan, J. Doležal), 44. Skokan (V. Růžička), 60. Jelínek (Holub) – 57. T. Sýkora (Holec)

HC Slavia Praha: Furch – Holub, Kadlec, Wharton, Kolařík, Štich, Valach – Krenželok, Bednář, Žejdl – Tomica, V. Růžička, Jelínek -J. Doležal, Sklenář, Skokan – Poletín, Klhůfek, Stránský
    HC Škoda Plzeň: Machovský – Hanzlík, Slovák, Jeřábek, D. Růžička, Boháč, Mozík, Moravčík – Pletka, Holec, Duda – Vlasák, Lev, Kratěna – Schleiss, Kašpařík, Indrák – J. Sýkora, T. Sýkora, Dvořák

Rozhodčí: Lacina, Hribik – Svoboda, Lhotský

Diváci: 5 192