Michalovce – Trnava 1:2 (po pr.) | SR 18 – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 9:3 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 5:1 (kon.)
HC Dukla Senica
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
HC Prešov 07
sk Pátek 03.01.2014, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

V tretej tretine napokon domáci pridali už len jediný gól a poistili si víťazstvo gólom z 52. minúty, keď sa odrazený puk dostal k Sajdlovi a ten svojim druhým gólom uzavrel skóre zápasu na konečných 5:1 pre domácich. Tí napokon zaslúžene zdolali svojho súpera jednoznačným rozdielom, rovnako jednoznačné to bolo aj na strely, Dukla prestrieľala Prešov 50:21 a po dlhšej dobe sa výrazný rozdiel v počte striel premietol aj do počtu gólov. (20:24:10)

60:00

59:30
    Zápas sa už len dohráva, o troch bodoch pre domácich je rozhodnuté.

59:29
    Icing hostí, vhadzuje sa pri Martonovi.

59:09
    Vhadzovanie pred Peksom, domáci však okamžite vyrážajú do útoku.

58:55
    Šalka pred bránkou len do Martonových betónov, na dorážku však už nemal nárok, keďže bol odstavený od puku.

58:00
    Posledné dve minúty zápasu sa odohrávajú vo výbornej atmosfére, domáci priaznivci sú spokojní s vývojom zápasu.

56:45
    Domáci stále v pásme a vytvárajú si šance na ďalší gól.

54:40
    Pekná strela z hokejky Guntáša, Peksa predviedol dobrý zákrok.

53:40
    Domáci sa dostávajú až za bránku hostí, k strele sa však nedostali.

53:15
    Vylúčenie na strane domácich – 2+10 pre Petra Gulu.

51:54
    Senica dala gól!
    Domáci presilovku napokon využívajú, keď sa odrazený puk dostal k pravej žŕdke k JAKUBOVI SAJDLOVI a ten ho pohotovo doklepol do bránky a pridáva tak svoj druhý gól v zápase. Asistencie: Jozef Salajka, Eduard Šedivý

51:08
    Vhadzovanie pred Peksom, hostia sa však k strele nedostali.

50:57
    Vaškovič si nakorčuľoval pred bránku, tam však jeho strelu vyrazil Marton.

50:27
    Domáci opäť triafajú žŕdku, následná dorážka končí na ochrannej sieti.

50:00
    Vylúčenie na strane hostí, na dve minúty odchádza Ružička.

48:58
    Snaha hostí o prienik do pásma, domáci však dobre bránia a nepúšťajú súpera pred svojho brankára.