Washington – Carolina 3:4 (po pr.) | Boston – Nashville 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Chicago 3:2 (po pr.)
Ottawa – Winnipeg 4:3 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 5:0 (kon.) | Minnesota – Buffalo 4:1 (kon.)
Dallas – Montreal 4:6 (kon.) | Colorado – Philadelphia 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 0:2 (kon.)
San Jose – Edmonton 5:1 (kon.)
Arizona Coyotes
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Columbus Blue Jackets
Pátek 03.01.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:37:30)

Československá stopa v utkání:

Radim VRBATA (PHX) 0+0, 7 střel, čas na ledě 18:50
    Martin HANZAL (PHX) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:38
    Rostislav KLESLA (PHX) 0+0, 1 střela, čas na ledě 24:09

Hvězdy utkání:
    1. Nathan HORTON (CBJ) 1+0, 2 střely, čas na ledě 14:47
    2. Curtis McELHINNEY (CBJ) 34 úspěšných zásahů, bez inkasovaného gólu, úspěšnost zásahů 100%, čisté konto
    3. R. J. UMBERGER (CBJ) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:37

60:00

59:49
    Ani přesilovka domácím nepomůže, dnes vyhraje Columbus!

59:22
    Fjodro Tjutin vyloučen za hákování.

59:10
    Dubinsky se řítil téměř sám na prázdnou branku, jistý gól mu ale nakonec sebral Keith Yandle.

58:59
    Před vhazováním v útočném pásmu si domácí trenér Dave Tippett vezme oddechový čas a Smithe s největší pravděpodobností do branky už nevrátí.

58:28
    Zakázané uvolnění Coyotes.

57:58
    Kojoti se usadili v útočném pásmu a začíná jejich závěrečný tlak.

57:05
    Domácí hráči nejsou schopni se udržet na delší dobu v útočném pásmu.

56:15
    Domácí musí opět začít až z vlastního pásma.

55:41
    Domácí se přeci jen snaží o vyrovnání, Curtis McElhinney zatím ale zůstává s čistým kontem.

54:23
    Yandleova střela od modré čáry končí na zadním hrazení.

53:52
    Naneštěstí pro domácí se dnes hraje hodně plynule a třetí třetina tomu zatím není výjimkou.

52:30
    Čas plyne pro domácí hodně rychle, na stáhnutí dvougólového manka už Kojotům nezbývá moc minut.

51:42
    Hosté mají ve třetí třetině zápas zatím plně pod svou kontrolou.

50:37
    Bruce Jenner se hnal za dalším gólem, Mike Smith ale drží naděje Coyotes v dnešním zápase na bodový zisk.

50:03
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté utíkají do dvougólového vedení další využitou přesilovkou! Puk se po několika přihrávkách dostal před prázdnou branku k volnému R. J. UMBERGEROVI, který už měl práci snadnou! Asistence: Fjodor Tjutin a Nick Foligno.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 36. Horton (Wisniewski, Murray), 51. Umberger (Tjutin, Foligno)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Murphy, Ekman-Larsson, Yandle, Morris, Klesla, Rundblad – Korpikoski, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Kennedy, Ribeiro, Moss – Brown, Halpern, Chipchura
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovskij) – Johnson, Tjutin, Wisniewski, Murray, Nikitin, Savard – Dubinsky, Anisimov, Horton – Foligno, Johansen, Umberger – Jenner, Letestu, Tropp – Comeau, MacKenzie, Atkinson

Rozhodčí: Hebert, Sutherland – Devorski, Cvik

Diváci: 10539