Blackburn – Manchester City 1:1 (kon.) | Rochdale – Leeds 2:0 (kon.) | Arsenal – Tottenham 2:0 (kon.)
Rochdale AFC
2:0 (1:0)
Leeds United
Sobota 04.01.2014, 16:00 • Spotland Stadium, Greater Manchester • FA Cup

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:01:43)

Rozhodčí Michael Jones ukončil dnešní utkání, v němž domácí Rochdale AFC porazil Leeds United 2:0 a postupuje do dalšího kola anglického FA Cupu. V závěru prvního poločasu otevřel vedoucí skóre Hogan a v 84. minutě navýšil na 2:0 Henderson. Domácí fotbalisté se prezentovali aktivněji a zaslouženě zvítězili. Leeds se dostal v 74. minutě do velmi zajímavé šance, ale Lillis si připsal brilantní zákrok a svůj tým podržel. Hosté měli často míč, ale platné jim to k ničemu nebylo.

Zásahy brankářů: Rochdale AFC 2:6 Leeds United.

Rohové kopy: Rochdale AFC 11:5 Leeds United.

Ofsajdy: Rochdale AFC 2:5 Leeds United.

Fauly: Rochdale AFC 9:9 Leeds United.

Střely na branku: Rochdale AFC 8:2 Leeds United.

Střely celkem: Rochdale AFC 19:11 Leeds United.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Austin chtěl svému týmu pomoct, ale nepodařilo se mu to. Jeho střelu pokryl brankář Lillis, a stále tak drží čisté konto.

88
    Ke střele hlavou se dostal Hogan, ale jeho pokus levou tyč minul.

88
    Za nesportovní chování obdržel žlutou kartu Danny Pugh.

86
    Domácí tým dostal výhodu rohového kopu, ale hosté se ubránili a získali míč ve svůj prospěch.

86
    V šanci se ocitl opět Henderson, ale tentokrát se Kenny překonat nenechal.

85
    Na posledních pár minut se na hřiště podívá Dominic Poleon, odejde z něj Lee Peltier.

84
    Rochdale právě vstřelilo branku!
    Z pravé strany načechral centr do vápna Cummins, jemuž se nabídl aktivní IAN HENDERSON, který ani vteřinu neváhal a okamžitě se opřel do balonu. Jeho střela byla výstavní a Kenny byl bez šance.

81
    V šanci se opět ocitl Vincenti, který si ve vápně zpracoval míč a okamžitě vystřelil. Jeho pokus mířil do levého spodního rohu, ale gólem neskončil. Výtečně zasáhl brankář Kenny a připsal si další důležitý zákrok.

79
    Aktivní Vincenti se dostal k další střele, ale jeho pokus hlavou branku o kousíček minul.