Malaga – Atlético 0:1 (kon.) | Valladolid – Real Betis 0:0 (kon.) | Valencia – Levante 2:0 (kon.)
Almería – Granada 3:0 (kon.)
Valencia CF
2:0 (1:0)
Levante UD
Sobota 04.01.2014, 20:00 • Estadio de Mestalla, Valencie • Španělská LaLiga

Máme u konce utkání, které nabídlo branku v každém poločase. Nejprve v 42. minutě otevřel skore Piatti, ve druhé půli završil brankový účet utkání v minutě 72. Feghouli. Valencia spravedlivě bere všechny tři body a v tabulce se posune o nějakou tu příčku výše. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (21:55:23)

90+1
    Centr z druhé strany v podání Banegy se k Jonasovi opět nedostává.

90
    Opět u míče Feghouli nyní centruje do vápna na Jonase, ale ten u míče není včas.

89
    Zajímavou střelu poslal Feghouli, ale Navas byl na svém místě včas.

88
    Ever Banega z frustrace fauloval Garcíu a vidí za to žlutou kartu.

87
    García obehrál Banegu, ten okamžitě spěchá do útoku.

86
    Čistým skluzem Mathieu obehrál Barrala.

85
    Autové vhazování pro Valencii, Barragán s rozehrávkou moc nespěchá.

84
    Tento rohový kop skončí v propadlišti dějin.

83
    Cartabia hned po svém nástupu získal pro svůj celek rohový kop.

82
    Další útočný faul v podání Barrala.

81
    Poslední střídání tohoto utkání, Hélder Postiga míří na střídačku, opačným směrem přichází Fébé Cartabia.

80
    Před vápnem zkoušeli narážečku Guardado s Postigou, ale byli oba dva nepřesní.

79
    Hostující El Zhar se snaží protlačit do útoku, míč přenechal ještě Lópezovi, ale jeho pokus mířil nad branku.