Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Warriors Brno – Třinec 1:4 (kon.)
HC Plzeň – Písek 6:2 (kon.) | Olomouc – Berani Zlín 2:10 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 1:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:2 (0:1, 4:0, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Čtvrtek 09.01.2014, 12:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:38:33)

A máme tu konec zápasu. I Když Brod zpočátku konkuroval velmi dobře svému soupeři, jeho tlak se mu nepodařilo ustát. Královští lvi od druhé třetiny měli zápas i svůj stav pod kontrolou a tlačili svého soupeře v útočném pásmu. třetí třetina nabídla pouze několik zajímavých střetů a jediný gól v podání Rebelů. Utkání tak končí vítězstvím Hradce Králové, který vyhrál potřetí v řadě a celkem dvanáctou prohrou Havlíčkova Brodu v řadě.

60:00

59:38
    Radovan Pavlík nahazuje kotouč od červené na bránu, Hanák ho pokryl, vhazuje se v obranném pásmu Brodu.

59:05

57:44
    Hradec se usadil v útočném pásmu, Matějček vypálil tvrdou střelu směrem k bráně na Hanáka, tu nikdo však neprotečoval, pouze zastavil bruslí.

57:02
    A síly na ledě se nám vyrovnávají. Aleš Krtek si odsedí dvě minuty za poražení.

55:59
    Rebelové ani napodruhé se neusadili v pásmu, Hradec tak oslabení zvládá bez větší potíží.

55:37
    Jiří Kopic (HBR) pálí od modré, Weiss s jeho střelou neměl problémy.

55:10
    Hosté se neudrželi v útočném pásmu a Královští lvi vyhazují.

54:58
    Radim Šalda si jde sednout na trestnou lavici za napadení, Brod se znovu dostává do početní výhody.

54:21
    Domácí hrají v plném počtu.

53:29
    Kotouč byl opět zašlápnut po pravici Weisse u mantinelu, vhzahuje se v útočném pásmu hostů.

52:47
    Rozehrávku Brodu narušilo postavení mimo hru.

52:16
    Adam Jonáš si za překrásný hit odsedí dvě minuty za napadení. Brod se může pokusit využít přesilovku.

52:06
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Brod snižuje! PAVEL HENDRYCH se obtočil kolem Weissovy brány a zasunul kotouč k protější tyči. Bez asistence.

50:40
    Matějček (HKR) střílel od modré čáry, jeho střelu nikdo netečoval.

49:40
    Brod zašlápl kotouč v útočném pásmu, vhazovat se bude po levici Weisse.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 22. Pavlík (Matějček, Hidveghy), 26. Štohanzl (M. Matouš), 30. Hejna (TS), 33. Pavlík (Hejna) – 17. Michalička (Benák), 53. Hendrych

Královští lvi Hradec Králové: Weiss (Vomáčka) – Hroudný, Šalda, Fanderlik, Kynčl, J. Moník, Jonáš, Martinec, Voňka, Matějček, Pavlík "C", Hidveghy, D. Matouš, Hejna, F. Moník, M. Matouš, Štohanzl, Jirásek, Pažourek, Maršík, Jakubec. Trenér: Tomáš Martinec.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Marek (od 41. Hanák) – Benák, Hrabaň, Němec, Krtek, Kopic, Vála – Michálek "C", Vlach, Michalička, Pilný, Beran, Veverka, Březina, Donda, Petržílek, Hendrych, Holenda, Chymo. Trenér: Karel Dvořák.

Rozhodčí: Veselý – Antalík, Hidveghy