Hull City – Chelsea 0:2 (kon.) | Cardiff – West Ham 0:2 (kon.) | Everton – Norwich 2:0 (kon.)
Fulham – Sunderland 1:4 (kon.) | Southampton – West Brom 1:0 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 2:0 (kon.)
Manchester Utd. – Swansea 2:0 (kon.)
Hull City AFC
0:2 (0:0)
Chelsea FC
Sobota 11.01.2014, 13:45 • KC Stadium, Hull • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (15:43:09)

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím londýnské Chelsea, která se sice v prvním poločase trápila, když Hull hrál velmi dobře, ale ve druhém poločase hosté výrazně přidali a vstřelili dvě branky (Hazard, Torres). Hull City tedy dnes prohrává proti Chelsea 0:2. Chelsea se tedy dostává do čela tabulky, na kterém se zdrží minimálně do zítřejšího dne.

90+3
    Utkání se blíží ke svému konci.

90+2
    Hra se odehrává převážně na středu hřiště.

90+1
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 3 minuty.

90
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ramires, přichází Michael Essien.

88
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Willian, přichází André Schürrle.

87
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Chelsea navyšuje své vedení a přibližuje se ke třem bodům. Dnes po celý zápas neviditelný FERNANDO TORRES předvedl krásnou individuální akci, když obešel přes dva obránce a střelou k levé tyčce poslal míč do branky.

86
    Hazard byl faulován na středu hřiště. Chelsea bude zahrávat volný kop.

85
    Torres se rozběhl po levé straně a pokusil se poslat míč na malé vápno. Tam se k němu dostal jako první Davies.

83
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází George Boyd, přichází Stephen Quinn.

82
    Žlutou kartu dostává Maynor Figueroa (Hull City AFC).

80
    Z velké vzdálenosti se do míče opřel Elmohamady, ale Terry dokázal jeho pokus zablokovat.

79
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Oscar, přichází John Obi Mikel.

77
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází James Chester, přichází Matty Fryatt.

76
    Elmohamady poslal do vápna Chelsea dobrý centr, ale k tomu se nakonec nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

74
    Willian našel ve vápně volného Oscara, jehož střelecký pokus byl sražen na rohový kop.