Ath. Bilbao – Almería 6:1 (kon.) | Celta Vigo – Valencia 2:1 (kon.) | Atlético – Barcelona 0:0 (kon.)
Elche – Sevilla 1:1 (kon.)
Elche CF
1:1 (0:0)
Sevilla FC
Sobota 11.01.2014, 22:00 • Estadio Manuel Martínez Valero (kapacita 39 000) • Španělská LaLiga

To je ode mě pro dnešek vše, zase někdy na shledanou. (23:55:11)

Druhý poločas měl o poznání vyšší kvalitu. Byli jsme svědky i dvou branek. Tu první vsítil v 82. minutě po centru Fidela hlavou Herrera a poslal tak senzačně Elche do vedení. Ale radost domácím nevydržela příliš dlouho, protože už o 7 minut později vyrovnal také hlavičkou obránce Sevilly Carrico. Nutno podotknout, že remíza je nejspíše zasloužená pro obě mužstva.

90+4
    Kévin Gameiro v offsidu.

90+4
    Cokeho střela byla zblokovaná.

90+2
    Rakitič si nerozuměl s Gameirem a pomalu se nám zápas chýlí ke konci.

90+2
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Sevilla se tak trochu překvapivě už nikam nežene a v klidu kombinuje na vlastní polovině.

89
    Sevilla právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! I druhý gól padl hlavou. Po centru Reyese se na hranici offsidu prosadil CARRICO, který zamířil přesně k bližší tyči. 1:1!

87
    Centr Cokeho sebral Toňo, Sevilla okamžitě zakládá útok.

86
    Herreru fauluje Navarro a to hraje do karet domácím, kteří šetří čas.

85
    Reyes na lajně zastavil pronikajícího Fidela a vidí žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Richmond Boakye, přichází Alberto Rivera.

83
    Dnešní utkání sleduje 20 014 diváků.

82
    Elche právě vstřelilo branku!
    Po krásném centru Fidela se k hlavičce dostal CRISTIAN HERRERA a svým druhým gólem v sezóně posílá domácí do vedení. Brankář Beto neměl žádnou šanci míč chytit. 1:0!