Benešov – Ostrava 4:13 (kon.) | Třebíč – Vítkovice 7:6 (2:1 po s.n.) | Sparta – Chomutov 4:5 (kon.)
Bohemians juniorky – Tatran 7:6 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 14:6 (kon.) | Bulldogs – Liberec 4:5 (po pr.)
SK Florbal Benešov
4:13 (0:3, 3:8, 1:2)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 11.01.2014, 16:00 • SH ZŠ Poříčí n. S. • G2 liga juniorů

To je pro dnešek z Benešova vše a já se budu těšit u dalších zápasů zase někdy příště, příjemný zbytek večera! (18:03:04)

Dnešní utkání ovládl ostravský celek, který zvítezil poměrem 4:13. Hru nejvíce ovlivnila druhá třetina, ve které padlo celkem 11 branek.

60:00

58:22
    Benešov právě vstřelil branku!
    Benešov ze své aktivní hry vytěžil svou čtvrtou branku, kterou vstřelil KRYŠTOF KRBEC. Asistence: David Lukáš

57:12
    Benešov nedává v posledních minutách Ostravě nic zadarmo.

55:30
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Po delší gólové přestávce se opět trefuje Ostrava, konkrétně PETR TRULÍK. Asistence: Tomáš Řezáč

53:13
    Oba týmy předvádí aktivní hru, která se začíná před koncem zápasu vyrovnávat, co do kvality výkonu.

47:29
    Hosté přesilovou hru nevyužívají, naopak Benešov zvyšuje svou aktivitu.

45:29
    Jindřich Slunéčko z týmu SK Florbal Benešov vyloučen na dvě minuty za opakované přestupky.

43:25
    Hostující celek sice nedává ze začátku třetí třetiny stejný počet gólů jako v úvodu té druhé, ale nadále tlačí domácí celek a ohrožuje ho nebezpečnými pokusy.

40:37
    Po sedmatřiceti vteřinách od začátku třetího dějství dává gól DANIEL ŠEŠULKA. Asistence: Marek Lipový

40:01

Druhá třetina byla doslova střeleckým představením obou celků, ale mnohem lépe z toho vyšel ostravský celek, který své vedení navýšil na 11 vstřelených branek.

40:00

38:22
    Je tu další ostravská branka, kterou dává MAREK LIPOVÝ. Asistence: Dan Kašovský

34:41
    A je tu dvojciferné číslo, které se objevilo na straně Ostravy. Desátou branku hostů vstřelil LUKÁŠ SVAČINKA. Asistence: Daniel Šešulka

32:45
    Devátou branku ostravského celku dává PETR TRUHLÍK. Asistence: Jan Křiva

28:08
    Benešov vyvodil z pěti inkasovaných branek důsledky a mezi tři tyče nastupuje vystřídaný brankář Vojtěch Krátký.

Robert Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým SK Florbal Benešov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. Vojtíšek, 22. Slunéčko (Škoula), 26. Škoula (Slunéčko), 59. Krbec (Lukáš) – 8. Macháček, 11. Cirkl (Macháček), 11. Šešulka (Kašovský), 22. Svačinka (Kováč), 23. Ožana (Vítovec), 24. Zimmer (Macháček), 25. Šešulka (Lipový), 29. Kašovský, 33. Trulík (Křiva), 35. Svačinka (Šešulka), 39. Lipový (Kašovský), 41. Šešulka (Lipový), 56. Trulík (Řezáč)

SK Florbal Benešov: Krátký (Paleček) – Škoula, Lukáš, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Krbec, Velcl, Jon, Benačan, Čepela
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Baran (Antoš) – Svačinka, Macháček, Kopka, Zimmer, Šešulka, Řezáč, Lipový, Kováč, Ožana, Cirkl, Foltinek, Trulík, Kašovský, Šimčík, Bítovec, Křiva

Rozhodčí: Ondřej Sochůrek, Roman Šuvada