Benešov – Ostrava 4:13 (kon.) | Třebíč – Vítkovice 7:6 (2:1 po s.n.) | Sparta – Chomutov 4:5 (kon.)
Bohemians juniorky – Tatran 7:6 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 14:6 (kon.) | Bulldogs – Liberec 4:5 (po pr.)
Bulldogs Brno
4:5 (1:1, 1:2, 2:1)
FBC Liberec
Sobota 11.01.2014, 20:00 • SH SportPoint Brno • G2 liga juniorů

Dnes je to z brněnské haly vše a já se budu těšit u dalších sportovních událostí zase někdy příště, dobrou noc! (22:05:17)

Dnešní zápas muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém vstřelil branku Adam Erler a rozhodl tak o výhře Liberce.

65:00

64:08
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je to konec zápasu! Liberec v dnešním utkání vítězí, a to zásluhou ADAMA ERLERA, který dokázal vstřelit rozhodující branku poté, co si jeho střelu nešťastně ztečoval do vlastní branky jeden z brněnských obránců. Bez asistence

62:14
    Jalového pokus výhru nepřináší.

60:47
    Jágr nebezpečně doráží, ale Veverka jeho šanci likviduje.

60:01

Základní část o vítězi nerozhodla, a tak se bude prodlužovat.

60:00

58:19
    Erler z rohu našel připraveného LUKÁŠE BÖHMA, a ten vyrovnává 101 vteřin před koncem zápasu na 4:4! Asistence: Adam Erler

57:34
    Liberec to zkouší v šesti hráčích v poli.

57:33
    Liberec si vyžádal oddechový čas.

54:51
    Liberecký Strobach individuálně prošel celé hřiště, ale i přes to, že obešel gólmana Veverku, nevyrovnal.

53:54
    Voltner z předbrankového prostoru trestuhodně přestřeluje.

52:57
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Brnu se jejich zvýšení aktivity vyplácí, jelikož se dostávají do jednobrankového vedení. Jalový individuálně obešel liberecké obránce a nádherně předložil míček ADAMU KONEČNÉMU a ten nekompromisně proměňuje. Asistence: Lukáš Jalový

51:34
    Domácí raketově zvýšili nasazení.

49:50
    Je tu vyrovnání, o které se postaral DOMINIK KROVICKÝ. Asistence: Jan Grábl

46:43
    Strýček teď viditelně drží svůj tým sebejistými zákroky.

44:01
    V prvních čtyřech minutách nevidíme moc aktivní hru. Většina střel letí mimo nebo nemají dostatečnou razanci.

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 17. Krovický (Konečný), 37. Jalový (Grábl), 50. Krovický (Grábl), 53. Konečný (Jalový) – 16. Strobach (Erler), 22. Rondoš (Böhm), 26. Tampier (Böhm), 59. Böhm (Erler), 65. Erler

Bulldogs Brno: Veverka (Provazník) – Jalový, Grábl, Klaška, Krovický, Musil, Voltner, Lysoň, Hrazdira, Sobotka, Nekuda, Šebela, Krejčí, Surkoš, Konečný, Kovář, Němeček, Gregor
    FBC Liberec: Strýček (Slabý) – Erler, Kosák, Strobach, Bitman, Tampier, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Uher, Němeček Hiadlovský

Rozhodčí: Radek Vybíhal, Pavel Kačer