Ružomberok – Ružomberok B 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Dobrovice 3:1 (kon.) | Olomouc – Slovácko B 6:1 (kon.)
Zlín – Brumov 4:1 (kon.) | Trenčín – Senec 6:0 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 2:2 (kon.)
Bohem. Pr. – Příbram B 1:0 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:2 (kon.) | Slovácko – Kroměříž 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Opava 4:0 (kon.) | Trenčín – Bánovce n. Bebravou 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Vltavín 3:0 (kon.)
Příbram – Varnsdorf 4:3 (kon.) | Salzburg – Znojmo 8:0 (kon.)

Příbram právě vstřelila branku!
    A právě nový muž na hřišti JAKUB ŘEZNÍČEK proměňuje rychlý protiútok Příbrami a deset minut před koncem naklání misku vah na stranu ligového celku – 4:3!

75
    Místo Sudka přijde na závěrečné minuty Jakub Řezníček.

66
    LADISLAV VOLEŠÁK penaltu nekompromisně proměňuje a opět maže náskok Varnsdorfu – 3:3!

65
    Brankář Porcal je potrestán žlutou kartou.

65
    Danoski byl faulovaný brankářem Porcalem ve vápně, Příbram bude kopat penaltu!

59
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    RADIM JURČA dává svůj druhý gól v zápase! Hostující hráč nyní přeloboval brankáře a půl hodiny před koncem dostává svůj tým podruhé v zápase do vedení – 2:3!

56
    Jakobovského nahradí Halbich.

54
    Místo Glišiče přijde na trávník Stratil.

46

45

43
    Do poločasu je znovu vyrovnánu! Po rohu Martina Zemana skóroval MATĚJ ŠTOCHL – 2:2!

37
    Hosté otáčí skóre ve svůj prospěch, po přihrávce Ladislava Martana posílá hosty do vedení ČÍŽEK – 1:2!

27
    Vyrovnání zařídil nádhernou ranou z velkého vápna hostující RADIM JURČA – 1:1!

8
    Domácí otevírají střelecký účet zápasu, MATĚJ ŠTOCHL dorazil odražený míč do sítě a poslal Příbram do vedení – 1:0!

1

1.FK Příbram: Rondzik – Mišůn, Tarczal, Šípek, Zeman, Sudek, Hájovský, Glisič, Danoski, Volešák, Štochl

FK Varnsdorf: Porcal – Filip, Cana, Martan, Mach, Čížek, Jakobovský, Volf, Polanký, Jurča, Zbrožek

Rozhodčí: Paták – Pastyřík, Szikszay.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Václav Prokůpek

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 8. Štochl, 43. Štochl, 66. Volešák (pen.), 80. Řezníček – 27. Jurča, 37. Čížek, 59. Jurča

Karty:   65. Porcal (VDF)

FK Příbram: Rondzik – Mišůn, Tarczal, Šípek, Zeman, Sudek (75. Řezníček), Hájovský, Glišič (54. Stratil), Danoski, Volešák, Štochl
    FK Varnsdorf: Porcal – Filip, Cana, Martan, Mach, Čížek, Jakobovský (56. Halbich), Volf, Polanký, Jurča, Zbrožek

Rozhodčí: Paták – Pastyřík, Szikszay