Ružomberok – Ružomberok B 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Dobrovice 3:1 (kon.) | Olomouc – Slovácko B 6:1 (kon.)
Zlín – Brumov 4:1 (kon.) | Trenčín – Senec 6:0 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 2:2 (kon.)
Bohem. Pr. – Příbram B 1:0 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:2 (kon.) | Slovácko – Kroměříž 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Opava 4:0 (kon.) | Trenčín – Bánovce n. Bebravou 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Vltavín 3:0 (kon.)
Příbram – Varnsdorf 4:3 (kon.) | Salzburg – Znojmo 8:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
8:0 (7:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 11.01.2014, 14:00Přípravný zápas

Zápas měl od úvodní minuty jasný scénář. Salzburg ovládl přípravný zápas proti Znojmu se vším všudy. Už po první půli byl výsledek 7:0 pro domácí! Ve druhé půli se sestavy obou týmu prostřídali a Jihomoravané už inkasovali pouze jednou. (15:46:59)

88
    Znojmo v druhé půli prostřídalo, ale grafika nenabízí všechny střídající. Na hřišti tak třeba registrujeme mladého stopera Odehnala, který teď zastavil jednu z akcí Salzburgu.

85
    Fountas hlásí problém a musí v závěru utkání střídat, na hřišti ho nahradí Jodel Dossou.

84
    Na hřišti je ve druhé půli i hráč, který je ve Znojmě na zkoušce Hidetoši Wakuj. Ten teď svým přímým kopem brankáře Gustafssona pořádně protáhl.

83
    Salzburg mohl přidat další branku, ale proti tomu byl důrazně znojemský brankář, který zlikvidoval střelu Meilingera.

80
    Zulj je ve druhé půli velmi aktivní. Nová posila Salzburgu má hodně elánu a teď musela být zastavena až faulem.

77
    Teigl našel na pravé straně Fountase, který následně vyslal skvělou střelu směr znojemská brána.

76
    Těžké hledám v paměti, kdy Znojmo schytalo takový debakl. Kdoví, jestli vůbec někdy.

74
    Lazaro si poradil na pravé straně s dvěma protivníky. Nakonec ale celá akce k šanci Salzburgu nevedla. Stále jsou ale domácí dominantní.

71
    Gustafsson měl nyní i trochu štěstí při ojedinělé šanci Znojma. Salzburg ale nadále drží čisté konto.

68
    Salzburg zahrával již druhou penaltu v tomto utkání. Zodpovědnost na sebe vzal Berisha, ale nakonec selhal a skóre se tak nemění.

66
    Znojmo poprvé střídá. Ze hry odchází ofenzivní Nermin Crnkić a do hry naskakuje obránce Marko Jurić.

65
    Salzburg by byl určitě dobrý soupeř pro generálku, na začátku přípravy se ale jeví pro Znojmo jako nedostižitelný soupeř.

63
    Stále sledujeme jednostrannou záležitost, kde má práci v podstatě jen jeden gólman – Vlastimil Hrubý, ten ale určitě nebude vzpomínat na tento zápas v dobrém.

61
    Švento našel Reynu v dobré střelecké pozici. Ten nakonec pálil z levé strany na vzdálenější tyč, ale nebyl úspěšný.

60
    Salzburg čeká v dalších přípravných zápasech Bayern München, tam to asi podobné gólové hody ze strany Rakušanů nebudou. Každopádně ale Red Bull prokazuje velmi dobrou formu na začátku přípravy.

58
    Berisha pálil z voleje, ale jeho pokus se štěstím nepotkal. Na druhé straně čeká Znojmo marně na nějaký útok.

55
    Dobrá šance pro Reynu, ale ten ze své pozice nakonec o vlásek branku minul.

Zdeněk Plánka

Branky: 5. Ulmer, 8. Soriano (pen.), 23. Alan, 32. Alan, 37. Jonov (vla.), 42. Kampl, 45. Schwegler, 53. Zulj

Neproměněná penalta: 68. Berisha (SLZ), mimo

FC Red Bull Salzburg: Walke – Schwegler, Ramalho, Hinteregger, Ulmer – Kampl, Ilsanker, Leitgeb, Mane – Alan, Soriano.
    1. SC Znojmo FK: Hrubý – Mudra, Jonov, Hnaníček, Helísek – Lacko, Haurdić – Crnkić, Faouzi, Vukadinović – Vašíček.