Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 0:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 7:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Most 4:2 (kon.)
Šumperk – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HC Most
Středa 15.01.2014, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:18:49)

59:45
    Písařík jel trestné střílení, které neproměnil.

59:35
    Rozhodčí signalizoval trest pro Hrbase za vyhození puku, ale trest se po poradě rozhodčích neukládá.

59:14
    Bojer pálil bez přípravy, ale Přikryl kryje.

59:09
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:40
    Hosté odvolali brankáře a Čermák vyhodil pouze na zakázané uvolnění.

57:40
    Stadion nepouští hosty do žádného tlaku.

56:17
    Domácí v klidu ubránili oslabení a jsou kompletní.

54:45
    Domácí zatím brání velmi dobře a nepouští Most k žádné šanci.

54:17
    Vyloučení domácích, dvě minuty za hákování dostává Jakub Suja.

54:10
    Bahenský přihrával Budínskému, který trefil pouze Horáka.

53:55
    Slavíček se dostal k nebezpečné dorážce před Přikrylem, jeho střela těsně minulá levou tyčku litoměřické branky.

52:35
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Stadion využívá přesilovou hru. Škopova střela se odrazila ke ZDEŇKU DOLEŽALOVI ,který zametl puk do prázdné brány. Asistence: Luděk Škop, Tomáš Rubeš.

52:00
    Vyloučení hostů, dvě minuty za krosček plus deset minut osobní trest za nesportovní chování dostává Richard Rapáč.

51:30
    Bahenský ztratil kotouč na červené čáře a hosté se dostali do protiútoku, ze kterého nakonec nic nebylo.

51:18
    Kasalovu střelu od modré čáry chytá Přikryl.

50:34
    Domácí kombinovali v útočném pásmu a vše vyvrcholilo střelou Drábka, kterou Horák pokryl.

49:38
    Doležal přihrál Žovincovi, kterému se ale střela nepovedla.

48:32
    Hosté začali aktivně napadat a dostali domácí pod tlak.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 8. Bahenský (Suja, Budínský), 36. Budínský (Bahenský, Drábek), 47. Doležel, 53. Doležal (Škop, Rubeš) – 39. Pisařík (Zavřel), 39. Rapáč

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Sedláček) – Šulc, Hrbas, Drábek, Žovinec, Míka, Husák, Málek, Kolář – Čermák, Koudelka, Chabada – Budínský, Bahenský, Suja – Novák, Hašek, Chlapík – Doležel, Rubeš, Škop.
    HC Most: Horák (Hanuljak) – Pavelka, Tůma, Čížek, Hora, Kasal, Havelka – Tauš, Smolka, Bojer – Zavřel, Písařík, Kafan – Nedrda, Slavíček, Sedláček – Vlček, Rapáč, Szabo.

Rozhodčí: Smitka – Kreuzer, Polonyi