Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 0:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 7:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Most 4:2 (kon.)
Šumperk – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 15.01.2014, 17:301. liga (ČR)

V utkání 40. kola vítězí hosté z krajské metropole 3:1. O jejich výhře rozhodl dvoubrankový obránce Kamil Černý. Na jeho druhou trefu, osm minut před koncem, nedokázala Kadaň zaregovat. Toto je ode mě vše. Přeji Vám hezký zbytek středečního večera. (19:40:44)

60:00

59:52
    Ani Chloubova střela po vyhraném buly od Kůse nevedla k překonání Petráska.

59:48
    Hosté opět posílají kotouč na zakázané uvolnění.

59:31
    Ani několik dorážek kadaňských hokejistů ke gólu nevede.

59:19
    Icing Ústí.

58:58
    Szakal trefil nohy jednoho z bránicích hráčů Ústí, přesto kotouč zůstal v útočné třetině.

58:48
    Oddechový čas pro hosty.

58:48
    A další ústecké zakázané uvolnění.

58:30
    Kadani se nedaří vytvořit si potřebný tlak ke vstřelení branky.

58:02
    David Merta posílá kotouč na zákazané uvolnění.

57:41
    Kostúr zůstává na střídačce, Kadaň to zkouší v šesti lidech.

57:41
    Oddechový čas pro domácí mužstvo.

57:41
    Další zakázané uvolnění na hostující straně.

57:20
    Roubík míjí kadaňskou branku!

56:37
    Alinč pouze nahodil touš na Kostúra, který rozehrál a domácí jsou opět před Petráskem.

55:48
    Szakalovu střelu zápěstí Petrásek viděl a kotouč drží.

55:34
    I hokejisté z krajské metropole posílají kotouč na icing.

55:05
    Na Hantákovu přihrávku za branku si sjížděl Hromas, ale ke kotouči se nedostal. Vzápětí je tu buly před Kostúrem.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 28. Jíra (Kůs, Ton) – 11. Černý (Roubík, Tůma), 23. Dostálek (Sklenička), 52. Černý (Přeučil, Alinč)

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Strmeň) – Trefný, Mazanec, Havel, Pavlas, Prošek, Szakal (C), Dobrovolný – Hromas, Charousek (A), Račuk – Ton, Kůs, Jíra (A) – Jakub Novák, Chlouba, Hammerbauer – Gajovský, Lukáš Novák, Hanták
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Dlouhý) – Grin, Sklenička (C), Černý, Brož, Holomek, Smetana, Vaněk – Loskot, Alinč (A), Přeučil – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Hanzl, Vávra – Dostálek, Merta, Pořický, Videlka

Rozhodčí: Petružálek – Koskuba, Šulo