Prievidza – Michalovce 5:3 (kon.) | SR 18 – Prešov 2:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trnava 6:0 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 0:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Bardejov 1:7 (kon.) | Detva – Senica 4:1 (kon.)
MšHK Prievidza
5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 15.01.2014, 17:00 • Zimný štadión Prievidza • 1. liga (SR)

Michalovce boli v zápase síce strelecky aktívnejšie, no domáca Prievidza bola efektívnejšia a preto zvíťazila v tomto zápase 5:3. Prievidza prerušuje svoju negatívnu šnúru prehier a znova okúsila príchuť výhry. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a želám príjemný zvyšok večera. (19:22:15)

60:00

59:50
    Prievidza dala gól! ROMAN HÚS gólom do prázdnej brány poisťuje výhru domácich. Asistencie: Jozef Kentoš.

59:00
    Už len 60 sekúnd delí domácich od výhry nad favorizovanými Michalovcami.

58:00
    Hlásateľ práve ohlásil posledné dve minúty tretej tretiny. Hosťom už nezostáva veľa času.

55:01
    Michalovce majú posledných 5 minút na vyrovnanie.

50:01
    Začalo sa posledných desať minút tretej tretiny.

46:02
    Prievidza dala gól! Domáci MICHAL GLEMBA strieľa svoj druhý gól, čím posiela domácich do vedenia. Asistencie: Tomáš Daniška, Matúš Viedenský.

45:17
    Domáci v plnom počte.

43:17
    Andrej Ďuriš (Prievidza) po druhýkrát oslabí domáci tím za hru so zdvihnutou hokejkou.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 18:37.

V druhej tretine sme videli dva góly, oba v záverečnej minúte. Hostia boli častokrát vylučovaní, čo im paradoxne pomohlo, keď v závere dokázal Šechný skórovať v oslabení. Domáci stihli vyrovnať ešte v tejto časti a využiť rovnakú presilovku vďaka Kentošovi.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:57
    Prievidza dala gól! JOZEF KENTOŠ využíva druhýkrát presilovú hru a tri sekundy pred koncom druhej tretiny vyrovnáva na 3:3. Asistencie: Tomáš Daniška, Lukáš Popela.

39:03
    Dukla dala gól!
    Hosťujúci kanonier RICHARD ŠECHNÝ potvrdil svoje kvality a posiela Michalovce v oslabení do vedenia. Asistencie: Martin Drotár, Zoltán Kubát.

38:25
    Domácim sa opäť naskytuje príležitosť presilovej hry. Peter Čížek (Michalovce) oslabuje hostí na 2 minúty za podrazenie.

37:52
    Hostia v plnom počte.

35:52
    Hosťujúci brankár Ivan Fedor úmyselne posunul svoju bránku a preto inkasuje 2 minúty. Trest si za neho odsedí jeden zo spoluhráčov.

30:01
    Zápas sa práve prehupol do druhej polovice, stretnutie je do týchto chvíľ vyrovnané.

Marián Balog

Branky a nahrávky: 8. Kentoš (Daniška, Ďuriš), 18. Glemba (Hús, Kováč), 40. Kentoš (Daniška, Popela), 47. Glemba (Daniška, Viedenský), 60. Hús (Kentoš) – 11. Opatovský (Palovčík, Majerník), 15. Cmorej (Šechný, Žemba), 40. Šechný (Drotár, Kubát)

MšHK Prievidza: Belák – Ďuriš, Popela, Pekarčík, Daniška, Kentoš– Pista, Majer, Glemba, Hús, Kováč – Petre, Viedenský, Čopák, Záborský, Kraus – Urgas
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Kubát, Šeliga, Banovský, Šechný – Urban, Petrina, Opatovský, Palovčík, Cmorej – Žemba, Drotár, Čížek, Majerník, Stríž – Megela

Rozhodčí: Vojtek – Číž, Vyoral