Jablonec n/N – Nymburk 4:3 (kon.) | Nový Jičín – Orlová 3:2 (po pr.) | Val. Meziříčí – Přerov 1:0 (kon.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 0:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 1:3 (kon.)
Břeclav – Vsetín 2:3 (kon.) | Sokolov – Bílina 5:3 (kon.) | Klatovy – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Tábor – Milevsko 8:1 (kon.) | Klášterec nO – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Kobra – Řisuty 6:1 (kon.)
Žďár n/S – Kolín 6:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:2 (kon.)

59:29
    Hosté odvolali brankáře a pokouší se o vyrovaní ve hře čtyři na čtyři!

59:15
    Domácí hrají přesilovku 4 na 3, ale dělají jednu chybu za druhou a Jelínek zatím drží stav 4:3.

58:33
    Vyloučen hostující Marek Voženílek (NYM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

58:19
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Roman Procházka (NYM) na dvě minuty za vysokou hůl. Z domácí střídačky míří na trestnou Jan Šulc, také na dvě minuty za nedovolené bránění.

Ve stejném čase si domácí lavička vybírá oddechový čas.

56:42
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Hosté dramatizují závěr zápasu. Podruhé během tří minut zamířil přesně JAK STEHLÍK a jed to už jen o gól. Asistence Ondřej Kříž.

56:35
    Domácí jsou také kompletní.

55:26
    Hosté jsou kompletní a je před nimi 69 vteřin dlouhá klasická přesilovka.

54:42
    Domácí jsou ve čtyřech, hraje se opět po čase 4 na 4.

54:35
    Za držení vyloučen domácí Jan Šulc (JBL), domácí budou sedm sekund hrát ve třech.

54:00
    Hosté šest minut před koncem třetí třetiny vykřesávají jiskřičku naděje. Na rozdíl dvou branek snižuje JAN STHLÍK. Asistence Marek Voženílek.

53:38
    Hosté hrají ve čtyřech, Kuzďas je na ledě.

53:36
    A opět zdvižená ruka hlavního sudího. Vyloučen hostující Lukáš Král – 2 minuty za krosček.

52:42
    S vyloučeními se nám roztrhl pytel. Jen co se na led vrátil Pilař, jdou domácí opět do čtyř. Lukáš Tondr (JBL) dostává dvě minuty za hákováni. Pokračuje se čtyři na čtyři.

51:38
    Vyloučen hostující Adam Kuzďas (NYM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:42
    Vyloučen domácí Petr Pilař (JBL). Dvě minuty za zdržování.

48:31

46:31
    Vyloučen hostující Martin Šimek (NYM) na dvě minuty za vysoká hůl.

Petr Novotný

Branky a nahrávky: 8. Peřina (Liška, Nevyhoštěný), 12. Šulc (Tondr, Bříška), 22. FRK (Brokeš, Mulač), 32. Petrmichl (Šulc) – 32. Procházka (Šimek), 54. Stehlík (Voženílek), 57. Stehlík (Kříž)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Příhoda) – Petrmichl, Pilař, Mrkvička, Čechura, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Hloušek, Liška, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Frk, Peřina
    NED Hockey Nymburk: Bílek (Matoušek) – Cicvárek, Kříž, Procházka Roman, Kuzďas, Dvořák V., Bodnár, Tregl, Král, Stehlík, Bičiště, Šimek, Dulovec, Toma, Chvojka, Martinec, Sirotek, Protivný, Poulíček