Espanyol – Real Madrid 0:1 (kon.)
Espanyol Barcelona
0:1 (0:1)
Real Madrid
Úterý 21.01.2014, 21:00 • Estadi Cornellà-El Prat (Cornella de Llobregat) • Španělský pohár

Je tu konec zajímavého prvního čtvrtfinále španělského královského poháru Copa del Rey mezi Espanyolem a Realem Madrid. Hosté nakonec vyhráli 1:0, když jediný gól zápasu zaznamenal ve 25. minutě Karim Benzema. Odveta se hraje za týden na půdě Realu a jasné je, že lepší výchozí pozici budou mít právě fotbalisté Bílého baletu. (22:50:22)

90+3
    Hosté si závěr zápasu již pohlídají a soupeři patrně nepůjčí vůbec míč.

90+2
    Nastavovat se budou celkem tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Bale, přichází Jesé.

90+1
    Abraham poslal k zemi unikajícího Balea a je z toho další žlutá karta.

90
    Domácí nakonec kopali rohové kopy hned tři. Při tom třetím došlo opět ke zmatkům ve vápně Realu, zakončení ale nepřišlo.

89
    Po centru do vápna následoval obrovský závar ve vápně Realu, vše nakonec přerušil odkopem na další roh Sergio Ramos.

88
    Córdoba se snažil prosadit individuálně, nakonec získal roh pro svůj tým.

87
    Závěr se již rychle blíží a je to kdo s koho. Hosté jsou zataženi do defenzivní ulity, domácí se snaží o zoufalý nápor.

85
    U míče byli sice hráči Realu, jenže Arbeloa fauloval Álexe a z vlastní poloviny budou rozehrávat domácí.

84
    Teď ale přišla obrovská šance domácích na srovnání. Sám na Casillase šel nyní Córdoba, hostující gólman se ale zaskvěl výtečným zákrokem!

83
    Víctor Sánchez zastavil faulem unikajícího Balea a je z toho žlutá karta.

82
    Domácí měli možnost kopat další rohový kop, znovu ale Casillase neohrozili.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. Domácí fotbalisté se sice snaží s výsledkem něco udělat, zatím se jim ale nedaří.

79
    Centr do vápna mířil opět na rozběhnutého Ronalda, dobře ale zasáhl gólman Casilla.

78
    Ronaldo chtěl po zemi přihrávat do vápna, jeho snaha byla ale zmařena a je z toho nakonec rohový kop pro Real.