0:2 (0:1)
AZ Alkmaar
Úterý 21.01.2014, 20:45Nizozemský pohár

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:37:05)

A je dobojováno! Druhý poločas nám přinesl hned dva důležité okamžiky. Tím prvním bylo v 57. minutě vyloučení maďarského fotbalisty Németha za nafilmovaný pád v pokutovém území. Ten druhý přišel o dvě minuty později, kdy se po sklepnutí Elma gólově prosadil Jóhansson. Utkání další branky již nepřineslo a tak končí vítězstvím Alkmaaru 0:2. Hosté tak postupují do semifinále poháru, pro domácí soutěž končí.

90+2

90+1
    Už nám běží první minuta nastavení, proti pravidlům si u postranní čáry počínal Djoum.

90
    Sudí nastaví ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.

89
    Beerense teď při přenesení hry zradilo zpracování, Roda bude vhazovat na své polovině.

88
    Teď sudí dle mého názoru obral domácí o zajímavou standardní situaci po postrčení na Huppertse.

86
    Podruhé dnes budou střídat hosté, hřiště opouští Ortiz, na poslední minutky ho nahradí Henriksen.

85
    Tohle již hraničí s bezradností. Fotbalisté Rody se snaží dostat do šancí individuálně, vždy jsou ale zdvojeni a o míč přijdou. Tudy opravdu cesta nevede.

84
    Standardní situace pro Alkmaar těsně za půlicí čárou po faulu Kaliho, který navíc za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

82
    Roda se pomalu snaží více útočit, zatím ale naráží na dobře postavenou obranu.

80
    Právě se nám rozeběhla již 80. minuta. Domácí prohrávají o dvě branky, pokud dnes chtějí dotáhnout zápas alespoň do prodloužení, měli by začít více riskovat.

78
    Podruhé v krátké době tu byl přímý souboj Djouma a Alvarda! I tentokrát byl po dobré individuální akci domácího fotbalisty úspěšný povyběhlivší brankář, který skvěle vyrazil střelu směřující vedle jeho levé ruky!

77
    Domácí se hnali do rychlého kontru, přihrávka ale směřovala Huppertsovi na paty.

75
    Hned vzápětí střídají i domácí, místo Paulissena si zahraje Hocher.

74
    První dnešní střídání na straně Alkmaaru, místo Berghuise si zahraje Gudmundsson.

73
    Ten však hosté pohodlně ubránili.

73
    Hodně důležitý zákrok si teď připsal hostující brankář proti nebezpečné střele Djouma směřující do horního rohu branky! Domácí však budou mít alespon roh.