Montreal – Washington 0:5 (kon.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:5 (kon.)
Winnipeg – Toronto 5:4 (po pr.) | Dallas – Pittsburgh 3:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:3 (kon.)
San Jose – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:7 (kon.) | Detroit – Florida 4:5 (0:1 po s.n.)
Winnipeg Jets
5:4 (2:0, 2:3, 0:1 - 1:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 26.01.2014, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg (kapacita 15004 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:01:17)

Zblokované střely: 26:10

Nejvíce střel: Devin Setoguchi 5 – Joffrey Lupul, James van Riemsdyk a Morgan Rielly 4
    Nejvíce času na ledě: Tobias Enstrom 26:03 – Dion Phaneuf 28:10

Branky a nahrávky:4. Scheifele (Kane, Wheeler), 7. Wheeler (Trouba, Pavelec), 28. Little (Enstrom, Byfuglien), 29. Bogosian (Little, Ladd), 63. Byfuglien (Ladd, Frolík) – 27. Phaneuf (Kessel), 30. Bodie (Kadri, Rielly), 37. Gleason (Ashton, Franson), 59. Kessel (van Riemsdyk). Po třetinách: 2:0, 2:3, 0:1 – 1:0. Rozhodčí: Meier, St. Pierre – Cvik, Gibbs. Diváci: 15004 (vyprodáno).

Dnešní utkání dvou kanadských celků bylo od počátku hodně divoké. Domácí se rychle dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Marka Scheifeleho a Blaka Wheelera.

Ve 27. minutě se ale podařilo srovnat Dionu Phaneufovi. Během dvou minut ale Jets vedli už o tři branky, když se prosadili Bryan Little a Zach Bogosian.

Maple Leafs se ale nevzdali, ve 30. minutě snížil dnešní oslavenec Troy Bodie. Ještě do přestávky se prosadil také Tim Gleason, pro kterého to byla vůbec první trefa v sezóně.

Třetí třetina začala hodně opatrně, Winnipeg už se snažil držet jednobrankový náskok a hrál spíše ze zabezpečené obrany. Torontu se ale podařilo najít na domácí obranu recept, když minutu a půl před koncem srovnal Phil Kessel.

Zápas tak dospěl až do prodloužení, v jehož třetí minutě rozhodl parádní akcí Dustin Byfuglien, který tak přiřkl Tryskáčům bonusový bod navíc!

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí si nakonec z dnešního utkání odnesou velmi cenné dva body! DUSTIN BYFUGLIEN si s pukem na holi nabruslil do útočné třetiny a z mezikruží parádní střelou vymetl všechny pavučiny v šibenici! Asistence: Andrew Ladd a Michael Frolík.

61:59
    Evander Kane napálil tyčku Bernierovy branky!

61:40
    Blake Wheeler se pokusil prosadit individuálně, se svou střelou neuspěl.

61:16
    Jake Gardiner dokázal udržet puk pod tlakem, Nazem Kadri ale o něj rázem v útočném pásmu přišel.

60:26
    Ladd vybojoval puk pro Littla, jehož střelu srazil Phaneuf do rohu.

60:01

Torontu se v samotném závěru třetí části hry podařilo vyrovnat, když se minutu a půl před koncem prosadil Phil Kessel, který tak poslal zápas do prodloužení, které začne za malou chvíli.

60:00

59:26
    Toronto má ale chuť zvrátit zápas ve svůj prospěch ještě v základní hrací době.

59:00
    Třetí třetina se dostala do své poslední minuty, vypadá to, že budeme svědky prodloužení.

58:27
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Maple Leafs se nakonec přeci jen dočkali! Bogosian dvakrát nedokázal dostat puk do bezpečí, James van Riemsdyk ho pak přiklepl PHILU KESSELOVI, který překvapil Pavelce střelou z ostrého úhlu! Asistence: James van Riemsdyk.

58:11
    Kessel ztratil kotouč na útočné modré čáře a domácí se vyřítili do brejku 2 na 1, Scheifelemu ale vypíchl v poslední chvíli kotouč z hole Cody Franson.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 4. Scheifele (Kane, Wheeler), 7. Wheeler (Trouba, Pavelec), 28. Little (Enstrom, Byfuglien), 29. Bogosian (Little, Ladd), 63. Byfuglien (Ladd, Frolík) – 27. Phaneuf (Kessel), 30. Bodie (Kadri, Rielly), 37. Gleason (Ashton, Franson), 59. Kessel (van Riemsdyk)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Bogosian, Enstrom, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd (C), Little, Frolík – Kane, Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Thorburn, Wright, Peluso
    Trenér: Paul Maurice.

Toronto Maple Leafs: Reimer (od 29. Bernier) – Gunnarsson, Phaneuf (C), Franson, Gleason, Gardiner, Rielly – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Kuljomin – Raymond, Holland, Bodie – Ashton, McClement, Orr
    Trenér: Randy Carlyle.

Rozhodčí: Meier, St. Pierre – Cvik, Gibbs

Diváci: 15004 (vyprodáno)