Montreal – Washington 0:5 (kon.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:5 (kon.)
Winnipeg – Toronto 5:4 (po pr.) | Dallas – Pittsburgh 3:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:3 (kon.)
San Jose – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:7 (kon.) | Detroit – Florida 4:5 (0:1 po s.n.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Králům se hra bez brankáře vůbec nepovedla, když ihned inkasují. Do útočného pásma se dostal ANDREW COGLIANO, který z levé strany poslal kotouč do opuštěné brance a zřejmě definitivně potvrzuje vítězství Kačerů. Asistence: Kyle Palmieri.

58:13
    Quick míří na střídačku! Los Angeles to zkouší v šesti hráčích.

52:48
    Hiller drží svými zákroky Anaheim nad vodou. Z levé strany dorážel kotouč do odkryté branky Carter, ale švýcarský brankář rychlým přesunem kotouč vyrazil.

41:43
    Los Angeles bude hrát přesilovou hru. Palmieri zbytečně dohrál celou situaci a najel do Quicka. Za tento počin dostává 2 minutový trest.

41:00
    Králové byli velmi blízko snížení. Williams našel z pravého kruhu u levé tyčky volného Browna, kterému se nepovedlo z velké blízkosti přehodit kotouč přes beton Hillera.

39:23
    Los Angeles bude dohrávat druhou třetinu v početní výhodě. Palmieri je totiž vyloučen na 2 minuty za hákování.

34:46
    Anaheim bude hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za podražení vyloučen Doughty.

30:55
    Domácí obraně ujel Cogliano, který tak měl velkou šanci na navýšení vedení svého celku. Ovšem při zakončení se mu kotouč postavil na hranu a nedokázal dotáhnout kličku do forhendu do úspěšného konce.

27:52
    Přesilová hra Los Angeles je u konce. Za vysokou hůl je totiž vyloučen na 2 minuty Carter.

26:38
    Na trestnou lavici putuje Lindholm, který se provinil nedovoleným bráněním. Za tento prohřešek si na ní posedí 2 minuty.

23:09
    Vojnov poslal ve vlastním pásmu kotouč do ochranné sítě a je za tento počin vyloučen na 2 minuty. Anaheim bude hrát přesilovou hru.

22:39
    Clifford i Jackman jsou vyloučeni na 5 minut.

15:49
    A budou mít k tomu výhodu přesilové hry. Za držení je vyloučen na 2 minuty Allen.

13:08
    Na 2 minuty za hrubost je ze strany Los Angeles vyloučen Fraser a ze strany Anaheimu Maroon. Bude se hrát čtyři na čtyři.

9:46
    Slovinský útočník se pokusil nachytat Hillera střelou mezi betony, ale Hiller byl na tuto možnost zakončení připraven a kotouč vyrazil.

9:46
    Hostující obraně ujel Kopitar a byl faulován! Budeme svědky trestného střílení.

8:12
    Čtvrtá lajna Anaheimu navyšuje vedení Kačerů. Bonino našel přihrávkou z pravého rohu před brankou MATT BELESKEY, který trefil kotouč ze vzduchu a usměrnil ho k levé tyčce. Asistence: Nick Bonino, Teemu Selanne.

2:45
    Nejproduktivnější lajna v NHL dostává Anaheim do vedení. Z levého kruhu vystřelil Getzlaf, ale na tento pokus dokázal Quick ještě zareagovat, ale na následné doražení kotouče COREYHO PERRYHO byl již krátký. Asistence: Ryan Getzlaf.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 3. Perry (Getzlaf), 9. Beleskey (Bonino, Selanne), 59. Cogliano (Palmieri)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Mitchell, Vojnov, Martinez, Regehr – Lewis, Kopitar, King – Carter, Richards, Frattin – Williams, Stoll, Brown – Nolan, Fraser, Clifford
    Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lindholm, Beauchemin, Lovejoy, Fowler, Allen, Fistric – Perry, Getzlaf, Penner – Selanne, Palmieri, Maroon – Cogliano, Koivu, Winnik – Jackman, Bonino, Beleskey

Rozhodčí: Watson, Lee – Henderson, Heyer

Diváci: 54 099