Omsk – Barys 4:5 (po pr.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Riga 2:3 (0:2 po s.n.)
N.Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Viťaz – HC Slovan 1:2 (1:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Lev 2:1 (kon.)
po s.n. (1:3)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Slovan Bratislava
Neděle 26.01.2014, 14:00 • CSC • KHL

Přeji krásný zbytek nedělního odpoledne, na shledanou! (16:32:08)

Slovan po tomto duelu ztratil veškeré naděje na vybojování play off. Domácí Viťaz byl houževnatý soupeř a příliš nenechal hráče Bratislavy hrát svou hru. Tomuto duelu dominovaly především precizní obrany.
    Střely na bránu: 26:20.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
    Také třetí exekutor Slovanu je úspěšný. MARTIN ŠTAJNOCH proměnil rozhodující samostatný nájezd.

Dmitrij Šitnikov nedal.

Za Slovan jede velezkušený Miroslav Šatan a také on dostává puk za záda domácího brankáře.

Také domácí Anton Korolev prostřeluje Januse a je srovnáno.

Jako první jede Milan Bartovič. Backlundovi nedává sebemenší šanci a dostává svůj tým do vedení.

Jako první začne Slovan.

Samostatné nájezdy začínají.

Během prodloužení se nic zásadního nestalo. O vítězi dnešního zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Třetí třetina nám nepřinesla rozuzlení, a tak budeme svědky prodloužení, či samostatných nájezdů.
    Střely na bránu: 24:16.

60:00

59:45
    Domácí Viťaz si vybírá oddechový čas.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Zdá se, že uvidíme prodloužení.

53:20
    K vidění už bylo šest přesilových her, ale ani jedna zatím nebyla využita.

51:20
    Za držení je vyloučen Sergej Rozin. Slovan má možnost získat zpět ztracené vedení.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 46. Ivanov (Kokšarov, Koroljov) – 35. Bakoš (Šťastný, Brejčák), rozh. náj. Štajnoch

HC Viťaz Moskevská oblast: Backlund (Saprichyn) – Porseland, Berdjukov, Seleznjov, Golovkov, Rozin, Mezei, Korovkin, Kudinov – Soloduchin, Cibák, Šitikov – Afinogenov, Ziazov, Makejev – Kousal, Ivanov, Koroljov – Vasiljev, Kokšarov, Šatskij.
    HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Štajnoch, Škoula, Sigalet, Mihálik, Mojžíš, Brejčák, Luža – Šatan, Hudáček, Radivojevič – Miklík, Bartovič(C), Mikúš J. – Kukumberg, Bližňák, Ölvecký – Mikúš T., Šťastný, Daňo, Bakoš.

Rozhodčí: Komarov, Bodnar – Dedjulja, Metalnikov