Omsk – Barys 4:5 (po pr.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Riga 2:3 (0:2 po s.n.)
N.Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Viťaz – HC Slovan 1:2 (1:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Lev 2:1 (kon.)
po s.n. (1:3)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Slovan Bratislava
Neděle 26.01.2014, 14:00 • CSC • KHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
    Také třetí exekutor Slovanu je úspěšný. MARTIN ŠTAJNOCH proměnil rozhodující samostatný nájezd.

45:05
    Čechov právě vstřelil branku!
    Po pěti minutách třetí třetiny máme srovnáno. O vyrovnávací branku se postaral IVAN IVANOV. Asistence: Jurij Kokšarov, Anton Koroljov.

34:23
    Slovan právě vstřelil branku!
    A hosté trestají. Dvě ubráněné oslabení Slovan nabudili a dostávají se do vedení. První gól dnešního utkání střílí MARTIN BAKOŠ. Asistence: Andrej Šťastný, Jan Brejčák.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 46. Ivanov (Kokšarov, Koroljov) – 35. Bakoš (Šťastný, Brejčák), rozh. náj. Štajnoch

HC Viťaz Moskevská oblast: Backlund (Saprichyn) – Porseland, Berdjukov, Seleznjov, Golovkov, Rozin, Mezei, Korovkin, Kudinov – Soloduchin, Cibák, Šitikov – Afinogenov, Ziazov, Makejev – Kousal, Ivanov, Koroljov – Vasiljev, Kokšarov, Šatskij.
    HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Štajnoch, Škoula, Sigalet, Mihálik, Mojžíš, Brejčák, Luža – Šatan, Hudáček, Radivojevič – Miklík, Bartovič(C), Mikúš J. – Kukumberg, Bližňák, Ölvecký – Mikúš T., Šťastný, Daňo, Bakoš.

Rozhodčí: Komarov, Bodnar – Dedjulja, Metalnikov