Slavia – Havlíčkův Brod 7:0 (kon.) | Hr. Králové – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Olomouc – Warriors Brno 5:3 (kon.)
Kladno – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Třinec – Havířov 11:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 26.01.2014, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

Je za námi velmi vyrovnané utkání, ve kterém nakonec především kvůli druhé třetině zvítězili domácí, a to v poměru 4:3.
    Ode mě to je pro dnešek vše, těším se zase příště na počtenou. (13:56:58)

60:00

59:57
    Hradec dnes zvítězí, už je to jasné.

59:50
    Už to vypadalo,. že se jeden z útočníků Žďárů dostane k nebezpečné střele. Pavlík ale vyhazuje!

59:42
    Oddechový čas pro domácí.

59:26
    Hosté bez brankáře.

59:00
    Šedesát vteřin dělá Hradec od vítěství a posunu v tabulce!

57:48
    Hostující Nečas a Srnský šli po pravé straně do třetiny Hradce, domácí obránci si je ale perfektně rozebrali, a tak se hra přestěhovala zase před Loubala.

56:45
    Hra čtyři na čtyři svědčí více Hradce, který se drží před Loubalem.

55:28
    Pavlík se ihned po buly velice rychle vydal středem do útoku, hnedle na tři obránce hostů ale nevyzrál.

55:07
    Ale Hradec dostává též trest, a to za zdržování hry.

55:04
    Hostující brankář se nedovoleně provinil a Hradec bude hrát přesilovou hru.

54:41
    Hradci se nedaří dostat před Loubala, čehož využívá Žďár a hraje v útoku.

53:40

53:00
    Až nyní uzavřeli hosté Hradec do svého pásma a začali s kombinací.

52:27
    Lvi ale skvěle brání a Žďár podstatě vůbec nevyužil dvojnásobnou početní výhodu.

51:40
    Ze hry mají nyní více Žďárští, z čehož také vyplynul faul na jednoho z jejich útočníků. Provinil se Hroudký a hosté hrají pět na tři!

49:49
    Tak to je hodně nepříjemné, Pavlík z Hradce schytal tvrdý projektil někde do míst ramene.

49:38
    Srnský se nyní hodně tvrdě provinil u mantinelu a Hradec bude hrát pět na tři.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 6. Pavlík (Hejna), 29. Hejna (Matějček), 34. Pavlík (Hidveghy, Matějček), 43. Hidveghy (Kynčl) – 12. Nečas, 28. Nečas (Havránek), 44. Srnský (Zahradník)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Weiss) – Hroudký, Kynčl, Muška, Martinec, Voňka, Moník J., Pohl – Matějček, Pavlík "C", Hidveghy, Jirásek, Štohanzl, Moník F., Hejna, Matouš D., Dvořák, Pažourek, Matouš M.
    Trenér: Tomáš Martinec

SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal (Neubauer) – Trejbal, Jankovský, Švanda – Macky, Geba, Havránek "C", Nečas, Kaut, Štefka, Nedvěd, Srnský, Nový, Matys, Zahradník, Macek.
    Trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Machač, Novák – Karlík