21:28 (12:11)
Team Esbjerg
Neděle 02.02.2014, 18:00 • Sportovní hala Most • European League

60
    V poslední minutě utkání přidává Forslund další branku Esbjergu a dánský celek si tak do odvety jisto jistě odveze velice slybný náskok! (21:27) (21:27)

58
    Grimsbø se teď blýskla skvělým reflexem, když vymrštila pokus Beňuškové ze sedmičky nohou do autu. (20:25) (20:25)

52
    Teď se již naplno začíná projevovat kvalitativní rozdíl mezi oběma celky, Černí andělé se začínají trápit v koncovce, naopak Esbjerg je jistý skoro ve všem, navíc tým podporuje dobrý výkon Grimsbø v brance! (18:24) (18:24)

48
    Polman teď znovu předvedla svůj um mosteckému publiku, když mazáckým způsobem prostřelila ze sedmičky Müllnerovou. (17:24) (17:24)

47
    Perfektní individuální akce od Polman, která se dokázala zbavit dvou bránících hráček a od břevna posílá míč za brankovou čáru Mostu, Esbjerg se tak rázem ujímá šesti brankového vedení a to už začíná být z pohledu Černých andělů zlé! (17:23) (17:23)

46
    Forslund teď předčasně vyběhla na devítku Mostu a domácí celek si tak vyzkouší velmi zajímavou početní výhodu 5 na 4. (17:22) (17:22)

46
    Matoušková a Ahlm teď obě vyfasovaly dvě minuty od jednoho z rozhodčích. (17:22) (17:22)

43
    Petra Beňušková dostává dvě minuty. (16:21) (16:21)

41
    Na sedmičku Esbjergu se postavila Ahlm a střelou o zem si poradila i s Evou Bezpalcovou. Český celek je teď značně v útlumu. (15:19) (15:19)

40
    Forslund půjde odpykat dvě minuta a početní výhoda se naskytá také Černým andělům. (15:18) (15:18)

35
    Janoušková (MST) si půjde odpočinout na dvě minuty, Team Esbjerg si tak vyzkouší první přesilovku. (13:14) (13:14)

28
    Ahlm se postavila na sedmičku a o zem k tyči dostala míč do sítě. (12:11) (12:11)

27
    Čtvrtá branka Černých andělů v řadě znamená, že si Severočešky berou své dvoubrankové vedení zpátky! (12:10) (12:10)

25
    Balle dostává dvě minuty a Černí andělé si tak dnes vyzkouší svou první početní výhodu. (9:10) (9:10)

23
    Zachariassen dostává žlutou kartu. (9:10) (9:10)

22
    Žlutou kartu dostává dánská hráčka Balle. (8:9) (8:9)

20
    Po dalším nedorozumění Černých andělů se k míči dostaly Dánky, které dalším rychlým kontrem odskakují dnes poprvé na dvě branky! (7:9) (7:9)