H. Benešov – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Studénka – Krnov 4:3 (po pr.) | HC Šumperk – Rožnov p. R. B 14:0 (kon.)
SK Karviná – Rožnov p. R. 8:3 (kon.) | Chrudim – Chotěboř 3:5 (kon.) | ZH Pardubice – Moravská Třebová 2:8 (kon.)
Litomyšl – Choceň 3:5 (kon.)
HC Studénka
4:3 (2:1, 0:1,1:1 - 1:0)
HK Krnov
Úterý 04.02.2014, 18:00 • Zimní stadion města Studénky - SAK aréna • Krajská liga: Moravskoslezský kraj

Je dobojováno. Končí dramatické utkání se šťastným koncem pro domácí hokejisty, kteří se tímto vítězstvím v prodloužení ujímají v sérii na dvě vítězná utkání vedení 1:0. Druhé utkání se hraje ve čtvrtek 6.2.2014 v Krnově. (21:45:09)

64:31
    Studénka právě vstřelila branku!
    Góóóólllll!!!!!! Je dobojováno! Rozhodující trefu dnešního zápasu si připisuje v přesilovce 4 na 3 MARTIN NOVÁK. Asistence: Miroslav Pokorný, Tomáš Štubňa.

62:43
    Domácí pokračují v přesilovce 4/3.

62:43

60:43
    Na ledě se přiostřuje. Na 5 minut a do konce utkání je vyloučen hráč Krnova Lichý za zásah do oblasti hlavy a krku. Na straně domácích Novák – menší trest hrubost. Pokračuje se 3/3.