Rio Ave – Arouca 1:1 (kon.) | Olhanense – Marítimo 1:1 (kon.) | Porto – FC Ferreira 3:0 (kon.)
Braga – Gil Vicente 4:1 (kon.)
Rio Ave FC
1:1 (1:0)
FC Arouca
Neděle 09.02.2014, 17:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde • Portugalská Primeira Liga

Je za námi utkání, které nabídlo hezkou podívanou. Skóre zápasu otevřel v šestatřicáté minutě Ukra. Stav 1:0 vydržel i po úvodní pětačtyřicetiminutovce, a tak do šaten odcházeli spokojenější domácí fotbalisté. Po změně stran ovšem hráči Aroucy začali hrát lépe a obraz hry se změnil v jejich prospěch. Dlouho se jim však nedařilo na branku Ukry odpovědět. Podařilo se to až Lassadu Nouiouimu ve třetí minutě nastavení. Ten tak zařídil, že si třináctá Arouca odveze ze stadionu Ria Ave cenný bod za remízu 1:1. (19:11:55)

90+4
    V závěru utkání ještě dostává žlutou kartu Pintassilgo (FC Arouca).

90+3
    Arouca právě vstřelila branku!
    Hosté ale v poslední minutě nastavení srovnávají! Střelcem vyrovnávací branky je LASSAD NOUIOUI, který tak svému týmu zřejmě zařizuje remízu.

90
    Probíhá již devadesátá minuta utkání a hostům už moc času vážně nezbývá.

85
    Zhruba pět minut před koncem utkání se hosté stále pokoušejí o vyrovnání. Nyní se pokusem prezentoval Nuno Coelho, ale jeho střela letěla vysoko nad Édersonovu bránu.

81
    Nyní to v souboji o míč přehnal s důrazem Amaro a je za to po zásluze ohodnocen žlutým karetním trestem.

78
    Hosté využívají poslední možnosti ke střídání, obránce Ballia nahradí ofenzivně laděný Sérginho, což je jasný signál hostů, že veškeré své síly povedou směrem do útoku.

75
    Hosté zahrávali rohový kop z pravé strany hřiště, domácí obrana však byla pozorná a centrovaný míč do pokutového území odvrátila.

71
    Žlutou kartu z ruky hlavního rozhodčího vidí hostující Rui Sampaio.

70
    Střídají také domácí, ze hřiště míří Ukra a opačným směrem putuje Renato Santos.

68
    A útočníka Clara nahradí Cissé.

68
    Dvojité střídání hostujícího týmu FC Arouca: ze hřiště míří Roberto, místo něj přichází Ceballos.

67
    Pozornost Édersona vyzkoušel Amaro, střela skrytá za několika hráči však zkušeného domácího brankáře nevyvedla z míry a nenechal se jí překvapit.

64
    Držení míče ve druhém poločase: 44% – 56%.

61
    Domácí se po změně stran přestali pouštět do útočných výpadů a spíše se soustředí na defenzivní část, která jim zatím vychází velmi dobře.

57
    Domácí střídají podruhé, ze hřiště odchází útočník Velikonja, nahrazuje jej Sandro Lima.