Nantes – Lyon 1:2 (kon.) | Monaco – PSG 1:1 (kon.)
FC Nantes
1:2 (0:1)
Olympique Lyon
Neděle 09.02.2014, 14:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau (Nantes) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je tu konec. Hosté nakonec získávají tři body, i když si ten závěr notně zkomplikovali. Ve druhém poločase zvýšil z penalty Gomis a už se zdálo, že je hotovo. Domácí nekladli přílišný odpor, přesto z ojedinělé akce udeřili Đorđevićem. Ten stejný hráč však neudržel nervy na uzdě a během krátké chvíle se nechal vyloučit. Deset hráčů Nantes tak už nemělo dostatek sil získat alespoň bod. (15:52:15)

90+3
    Centroval Gakpé a hlavička Tourého šla hodně nad. Bude z toho pouze odkop od brány. Minuta do konce.

90+2
    Tak ještě standardka pro Nantes. To by mohla být jedna z posledních šancí.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec zápasu.

90
    Domácím v závěru tečou nervy a je zde další žlutá karta v hodně vyhroceném a hektickém závěru.

89
    Žlutou kartu dostává Johan Audel (FC Nantes).

85
    Červenou kartu dostává Filip Đorđević (FC Nantes). Tak to je neuvěřitelné, autor snížení se nechal během krátké chvíle vyloučit. Nejprve za ruku dostal žlutou a poté za nesportovní chování rovnou červenou a putuje do kabin. Velká škoda pro domácí, kteří budou dohrávat v deseti.

85
    Žlutou kartu dostává Filip Đorđević (FC Nantes).

84
    Nantes právě vstřelili branku!
    Tak to je překvapení a blesk z čistého nebe. Přetažený centr po teči hostujícího hráče propadl na malém vápno, kde byl nikým nehládaný FILIP ĐORĐEVIĆ a pro domácí tak vykřesal jiskřičku naděje. Je sníženo a do konce je ještě nějaký ten čas. Zakončení bylo přesně a takřka z bezprostřední blízkosti Lopesovy brány.

82
    Utkání se pouze dohrává, Nantes už přestalo klást nějaký odpor.

81
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Jimmy Briand.

80
    Do konce dnešního mače zhruba deset minut a u míče stále Lyon, který se v případě výhry dostane na šesté místo před Reims.

78
    Hosté už kontrolují výsledek, už to vypadá z jejich pohledu na klidný závěr.

77
    Lyon právě vstřelil branku!
    Teď už to vypadá s akciemi domácích hodně špatně. Riou zastavil ve vápně rozběhnutého Lacazetteho a z nařízené penalty se trefuje přesně BAFÉTIMBI GOMIS.

74
    Žlutou kartu dostává Rémy Riou (FC Nantes).

74
    Byla nařízena penalta. To byl jasný faul Riou, který stáhl rozběhnutého Lacazetteho, ruky tam byly, pád na zem a rozhodčí neváhal ukázat na puntík.

74
    Nebo rovnou střelecký pokus. Postaral se o něj nyní Grenier, který nejprve protáhl svižnou střelou Riouho a poté se dostal k odraženému míči. Druhý pokus už byl horší, míč šel vysoko nad.