Oostende – Lierse 3:2 (kon.) | Charleroi – Waregem 3:2 (kon.) | Kortrijk – Mons 1:2 (kon.)
Cercle Brugge – Mechelen 3:2 (kon.)
KV Kortrijk
1:2 (0:1)
RAEC Mons
Sobota 22.02.2014, 20:00 • Guldensporen stadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního online přenosu vše, mě nezbývá nic jiného než Vám popřát pohodový večer, a u belgické ligy zase někdy na shledanou. (22:11:13)

Je dobojováno. Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, jenž se zásluhou Dussenneho dostali v sedmadvacáté minutě do vedení. Po změně stran ale domácí zvýšili na obrátkách a odměnou jim byla vyrovnávací branka z kopačky De Smeta. I když se hráči Kortrijku v závěru utkání mohutně snažili otočit výsledek na svou stranu, byli to paradoxně oni, kdo inkasoval. ve čtvrté minutě nastavení se totiž po dvou minutách strávených na hřišti trefil Arbeitman, jenž tak vystřelil svému celku tři body za vítězství 2:1.

90+4
    Mons právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné. SHLOMI ARBEITMAN po svém příchodu na hřiště před pár okamžiky střílí ve čtvrté minutě nastavení vítěznou branku svého mužstva. Střídání tak vyšlo také hostujícímu trenérovi, který dnes ukázal šťastnou ruku při střídání hráčů.

90+2
    Hosté ještě střídají, na poslední minutky se do hry podívá Arbeitman, jenž nahrazuje Matthyse.

90
    První žlutou kartu v dnešním utkání vidí až na samém konci zápasu hostující Chatelle.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v dnešním utkání ještě tři minuty.

89
    Na druhé straně hřiště se dostal do zakončení Mathys, ale mířil pouze doprostřed brány, kde stál připravený Keet.

88
    Domácí měli k dispozici přímý volný kop z nadějné pozice. K míči se postavil Santini a svůj projektil poslal jen pár centimerů nad Saussezovu bránu.

86
    Oussalah se z levé strany vyřítil na Sausseze, dostal se však do velkého úhlu, což mu znemožnilo přesně zamířit.

83
    Domácí lavička využívá posledního střídání, ze hřiště míří záložník De Mets a opačným směrem putuje Chevalier.

80
    Do konce utkání nám zbývá bez případného nastavení už jen deset minut. V tuto chvíli hrají s míčem domácí, kteří se ještě určitě pokusí překlopit vedení na svou stranu.

77
    Domácí měli k dispozici rohový kop, obrana Monsu si však s touto situací poradila a hráčům Kortrijku nedovolila zakončit.

74
    Střídají také hosté z Monsu, z trávníku odchází Ericsson a na hřiště vbíhá Zola.

72
    Domácí střídají v dnešním zápase podruhé, Mahaua nahradí Raman.

71
    Teď měli domácí notnou dávku štěstí. Po centru z pravé strany se totiž míč nešťastně odrazil od zad obránce Heylena do vlastního brankáře.

69
    V pokutovém území domácích se odražený míč dostal až k nohám Matthyse, ten byl však zřejmě dezorientovaný a než balon stačil zpracovat, uzmul mu jej brankář Keet.

66
    Nedovoleného zákroku se dopustil Le Postollec, jenž fauloval Chanota. Hlavní rozhodčí však nevytáhl žádnou ze svých karet ani tentokrát, sledujeme tak stále zápas bez karetních trestů.